40% мешканців Хмельниччини назвали роботу поліції ефективною

Харківський інститут соціальних досліджень оцінив діяльность поліції у 2018 році за допомогою вивчення громадської думки.

Звіт містить інформацію про те, як громадяни сприймають поліцію, яким є рівень довіри до неї. Також наведені основні показники успішності діяльності поліції в країні та регіонах, побоювання громадян та інші.

Зокрема, у Хмельницькій області 39,4% мешканців назвали роботу поліції ефективною. Дещо менше (31%) вважають її неефективною. 29,6% респондентам було важко відповісти на це питання.

Крім цього, 39,8% населення Хмельниччини довіряє поліції, 31% – не довіряє. Також 34,1% респондентів краю заявили, що готові у будь-якій ситуації допомагати поліції.

Під час дослідження було виявлено, що значна кількість потерпілих (40,2 %) не зверталась до поліції із заявами про злочин, жертвою якого вона стала. Найбільше респондентів, які не повідомляли поліцію про те, що стали жертвою злочину, серед жителів Волинської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернівецької областей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Брехня!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.