Президент відзначив державними нагородами 3 жінок Хмельниччини

Президент Петро Порошенко відзначив трьох жінок Хмельниччини державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Про це сказано в Указі глави держави від 6 березня.

Почесними званнями “Заслужений вчитель України” нагороджені учителька і заступник директора Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7 Ірина Слободян; “Заслужений діяч науки і техніки України” – декан факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор і депутат обласної ради Інна Ящук;

Інна Ящук. Фото FB

“Заслужений працівник соціальної сфери України” – заступник директора – начальник відділу Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Мельник.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Всі жінки Украіни та Хмельничини.Прийміть щире вітання з Міжнародним жіночім днем 8 Березня.Справжні чоловіки Украіни.

 2. Еблан Порох. Как и те что ему лижут сраку получают награду. Страна из за таких додиков. Превратилась в страну дураков

 3. На наш час нагороди від Президента це скоріше компромат ніж слава.

 4. Вельмишановна пані Інно! Вітаю! Захоплюсь Вами, справжньою Людиною, Фахівцем, прекрасною жінкою. Щастя Вам!

 5. Самые достойные? Смешно! Три года депутатом и заслуженная,понимает,что не пройдет поэтому рвет ее на все стороны. Отменить к черту эти звания,а все остальные плохо работают? Кто следующий?Мельник и все при Януковиче не работала? Что такого они сделали?

 6. Я 18 років знаю Інну Петрівну Ящук. Навчалась у неї. Знаю як студентка і як учитель! Я тішусь, що її самовідданість достойно оцінена!

 7. Доки головною рисою наших «хмельничан»,«анонімів»,«підарів» буде заздрість та ницисть добра в цій країні не буде!!!!А вас любі жінки вітаю та бажаю і надалі сумлінно виконувати свої обов‘язки на благо нашої країни!Слава Україні!

 8. Купили! Точно купили, поговорять 5 хвилин,а надбавка до зарплати 20%. Ящук може бути самою кращою,але не зараз. Вона ж принципова.?!?! Лизнула,раз,два,отримала,дочекалась! Стид!

 9. Алина! Не путайте медь с золотом! Знайте ее хоть сто лет,но речь идет о другом! Славы захотела Инна Петровна? Получи,но больше не вякай!

 10. Хто хитрожопей,тот главней!

 11. Народ! Ви чого? Вам жалко нагород,чи що? Господи,та дайте депутату,начальнику та таке! Вони змогли уболтать голову Ода! Такий з вигляду непохитний! Мда….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.