У Хмельницькому визначатимуть співвідношення безоплатних пасажирів до платних на тролейбусних маршрутах

З 11 до 17 березня в місті буде проведено обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського електричного транспорту, повідомляє Хмельницька міська рада.

Мета обстеження – визначення коефіцієнту співвідношення безоплатних пасажирів до платних на маршрутах міського електричного транспорту в місті Хмельницькому

За результатами проведеної роботи, матеріали обстеження пасажиропотоків будуть систематизовані та надані комісії з встановлення коефіцієнтів співвідношення кількості безплатних пасажирів до платних на міських маршрутах електротранспорту для їх подальшого аналізу та розрахунку. Коефіцієнт співвідношення буде обраховано для визначення об’ємів фінансування з міського бюджету для відшкодування КП «Електротранс» вартості перевезення пільгових категорій населення.

Також буде підготовлено та внесено на розгляд виконавчого комітету міської ради проект рішення щодо затвердження розрахованого за підсумками обстеження пасажиропотоків коефіцієнту співвідношення кількості безоплатних до платних пасажирів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А де список підрахуйчиків ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.