Очільник промислового підприємства: Справжній захист українського виробника є лише у програмі Кошулинського

Захист українського  товаровиробника, сприяння розвитку національної економіки і знищення корупційної складової. Ось що потрібно сьогодні нам, промисловцям. Малий та середній бізнес має не виживати, а бути базисом для відродження середнього класу в Україні. План докорінних перетворень Руслана Кошулинського відповідає сподіванням українських товаровиробників щодо посилення їх конкурентоспроможності.

Про це під час зустрічі кандидата в Президенти від об’єднаних сил націоналістів із трудовим колективом Кам’янець-Подільського ПАТ «ГІПСОВИК» заявив Голова Правління Володимир Постовий.

«Не так давно Кам’янець-Подільський вважали промисловим центром Хмельниччини. Тут працювали заводи-«гіганти», що забезпечували людей роботою і підтримували економіку. Здавалось, ще у 1995-му країна перегорнула сторінку «совкової» планової економіки і готова перейти до ринкової з її перевагами і одночасно викликами. На жаль, не склалося. Промисловість України просто вимирає і потребує державницького підходу до захисту інтересів національного виробника», – зазначив промисловець.

Володимир Постовий додав, що легальний бізнес нині потерпає від постійних перевірок, утисків,  створюються штучні перешкоди для їх діяльності, процвітає рейдерство. А відтак, як заступник голови комітету з надрокористування Федерації роботодавців України передав Руслану Кошулинському напрацьований представниками підприємницького сектору Маніфест роботодавців.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Постовий це той що узяв паї в оренду як для вирощування сільгоспродукції, а сам з надр добував сирье для свого бізнесу! Не сплочуючи в бюджет не копійки, за це. Він вкрав в народу!! Мразь!!! За кошулика

  2. Місцеві Сволотівці активно пресують виробників, що незгодні платити їм хабарі, а їх кандидат розказує про підтримку? Є ще дурні?

  3. Смерть сволотівцям Слава Україні

  4. Скоро ФБР по делу Манафорта обнародует связь тягнибыка с проффесором.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.