Суд відправив під домашній арешт депутата з Кам’янця-Подільського, який вимагав хабара

Хмельницький міськрайонний суд 1 березня обрав міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту (з 23-00 до 06-оо). депутату Кам’янець-Подільської районної ради від Радикальної партії Віталію Бурбану.

Як повідомляє прес-служба суду, також на підозрюваного обранця суд поклав ряд обов’язків: прибувати до слідчого, прокурора, суду за першою вимогою; повідомляти про зміну місця проживання; утриматись від спілкування зі свідком; здати свій закордонний паспорт.

Домашній арешт діятиме до 25 квітня.

Нагадаємо, що 28 лютого правоохоронці затримали Бурбана на одержанні 13 тис. грн  хабара.

За цю суму він пообіцяв місцевій мешканці вплинути на прийняття судом рішення про закриття щодо неї справи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Визначену суму коштів депутат отримав на банківський рахунок підконтрольної йому громадської організації за нібито надання юридичних послуг. Саме в такий спосіб він намагався приховати свою злочинну діяльність. Одразу після перерахування обумовленої суми неправомірної вигоди депутата було затримано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.