У Хмельницькому правоохоронці затримали злочинну групу, яка займалася вибиванням неіснуючих боргів

Детективи ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із УСБУ за процесуального керівництва прокуратури затримали трьох членів злочинної групи, які займалися вимаганням.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

Затриманими виявились троє місцевих жителів віком від 25 до 45 років, які раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Застосовуючи фізичний та психологічний тиск на потерпілих, вони займались вибиванням неіснуючих боргів.

Затримали зловмисників під час передачі їм одним із потерпілих 18 тисяч гривень. У вимагачів вилучили грошові кошти, отримані злочинним шляхом, а також незареєстровану травматичну зброю.

Наразі цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 7 років позбавлення волі.

Слідчі дії тривають, вирішується питання про оголошення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Вообще то этим менты должны заниматься, а СБУ шпиёнов ловить.

  2. Цікаво прізвища Робін Гудів…

  3. Спортивні штани, кросівки… Прямо як у 90-их, тільки шкірянок не вистачає. Тільки до чого СБУ? Певно потерпілі не довіряли поліції…

  4. давно пора перестати сбушникам самопіаритись, бо час показує, що це не їх компетенція, рівно як і всі рішення з підстав чомусь не на їх користь…прийде час збирати розсипане ними невігластво та нести персональну відповідальність і яскравий приклад цього є визнання Польщею та міжнародними інституціями переслідуваним з політичних мотивів Деревянчука Григорія Григоровича, якого сбушники заперли в СІЗО на такому самопіарчику…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.