Тягнибок у Шепетівці: Президент Кошулинський забезпечить українцям гідне майбутнє без олігархів

Наслідки панування олігархічного режиму в Україні шепетівчани відчули  як ніхто інший. Через злочинну бездіяльність столичних бізнесменів теплопостачального підприємства ТОВ «Шепетівкаенергоінвест» взимку люди вимушені були повертатися в холодні домівки. І лише завдяки принциповій позиції міської влади, яку очолює націоналіст Михайло Полодюк, і небайдужості громади ви перемогли – повернули тепломережі у комунальну власність. Те саме зробить Руслан Кошулинський на державному рівні. Про це 1 березня 2019 року під час зустрічі із громадою Шепетівки заявив голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Повернути до комунальної або державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання; зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі та при формуванні тарифів; надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю; ліквідувати приватні монополії та картелі; повернути державі незаконно приватизовані підприємства та заборонити приватизацію прибуткових тощо – так пропонує долати олігархію в Україні Руслан Кошулинський.

Представляючи шепетівчанам кандидата від об’єднаних сил націоналістів і його план докорінних перетворень, він наголосив, що у арсеналі націоналістів є пакет готових антиолігархічних законопроектів, і лише Кошулинський як Президент України змусить наш Парламент невідкладно їх розглянути і проголосувати.

План докорінних перетворень Руслана Кошулинського за посиланням – https://svoboda.org.ua/announcements/plan-dokorinnyh-peretvoren-ruslana-koshulynskogo/257511/.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Гоните того тягнибыка вилами ляшка. Спеклась свобода нет её.

 2. Шота народу – ну густо! Чи то у мера авторитет такий, чи то у Тягнибакса…

 3. Я вже неодноразово писав тільки зовсім тупі, це не можуть зрозуміти), що “Свобода”, “Правий сектор” та інші такі “націонал-свідомі” та ультра-патриотичні радікальні організації по суті “зіграли на руку” Путіну, якому такий хаос і громадянська війна на / в Україні були необхідні для того, що б призупинити просування НАТО на схід. Пересічні (рядові) члени цих організацій (зазвичай маргінали, яким пообіцяли “манну небесну”) про це і про те, що їх просто використовують, звичайно не знали (і не здогадувалися тоді), а от керівництво … можливо і “на зарплаті” у Путіна.

 4. Саме такі “радикали”, як ПО “”Свобода”” та подібні, привели до влади сучасну владу, яку тепер ці ж ПО “”Свобода”” та подібні хочуть побороти.
  То коли ж вони (т.н. “свободівці”) були / є дурними та зрадливими, тоді чи зараз, чи, що скоріше за все, і тоді і зараз?
  А саме вірогідна мотивація в русі ПО “”Свобода”” та їм подібних до влади це, як в свій час говорилося в відомому анекдоті, а саме: “Що б перемогти мафію треба її очолити”.

  • Бреше Тягнибаксіна.майбутне його та Пупса забезпечить президент Кошулинський

 5. АБРАША, КОРЧАГІН, якесь ПУТЛО в мене запитання, Що ти одне з другим куриш?????????????????????

 6. Не пойняв, вони що, совок вертати хтять???

 7. ГРЕКОКАТОЛИЦЬКА ЧУМА-ТЯГНИБОК ПРИЇХАЛА З ЛЬВІВСЬКОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА В ШЕПЕТІВКУ СМЕРДІТИ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.