За 2018 рік обсяги споживання газу на Хмельниччині зменшились на 7,5%

В минулому році ПАТ “Хмельницькгаз” протранспортував близько 670 млн.м.куб. блакитного палива, що на 7,5% менше, ніж у 2017 році.

Як повідомляють “Українські новини”, серед усіх споживачів лише підприємства ТКЕ та релігійні організації збільшили використання енергоносія, інші категорії відчутно зменшили його споживання.

Зокрема, побутові споживачами (населення) використали менше природного газу на 9,3%, промисловість – на 12,8%, бюджетні установи та організації- на 3,3%.

Водночас, споживання газу виробниками теплової енергії за 2018 рік зросло в порівнянні з 2017 роком на 2,% і становило 131,4 млн м куб.. Відтак, і релігійні організації показали приріст споживання газу на 3,6% за рік.

Найбільша частка споживання газу в регіоні і надалі припадає на населення. Загалом ПАТ “Хмельницькгаз” побутовим споживачам у 2018 році доставлено 367 млн куб. м блакитного палива, що становить 55 % від загального обсягу.

Відтак, назначне зменшення обсягів споживання газу в минулому році вплинула як висока вартість та недоступність споживачеві блакитного палива, так і зменшення числа субсидіантів.

Крім того, отримувачі субсидій, теж почали економніше використовувати енергоносій в зв’язку із зменшенням державою соціальних норм та, відповідно, виділених сум державної допомоги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Відповідь дуже проста: люди помирають, тому обсяг споживання зменшується.

    • Не обовязково, наше підприємство (велике) відмовилося від газу, перейшли на твердопаливні котли. По грошах – 2 місячні платежі за газ зараз вистачає на весь опалювальний сезон

  2. У мера Мельничука в Старокостянтинів тож много котелень перешло на твердое топливо – точнее на мусор из Львова , дешево и сердито. зато вонь в городе стоит не выносимая, скоро все жители передохнуть от легочных заболеваний…заберите нашего мера куда-нибудь …. В вр…

  3. Ще люди по закордонах тікають на роботи. Той не палять.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.