Голова Кам’янець-Подільської спілки «Побратими України» вийшов з організації через участь кіборгів у з’їзді БЮТ

Олександр Барановський заявив про те, що складає повноваження голови міськрайонної спілки «Побратими України» та про вихід з однойменної всеукраїнської організації взагалі.

Про це пише видання «Вдало» з посиланням на сторінку у Фейсбуці Олександр Барановського.

«Я, Барановський Олександр, складаю з себе повноваження голови спілки «Побратими України» та виходжу з організації «Побратими України» у зв’язку з тим, що категорично не підтримую одноосібне рішення керівництва спілки, яке своїми діями заплямувало чесне ім’я «кіборгів та ветеранів війни з Росією» – написав він.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Британський письменник ХХ-го сторіччя соціальний фантаст Джордж Оруелл, у свій час написав наступне: «Люди, які голосують за негідників та невдах, не є потерпілими, воно є співучасниками».
  А своєю участю у з’їзді БЮТ т.н. “кіборги” ще раз продемонстрували свою політичну незрілість, продажність та просто дурість.

  • Вы как всегда правы. Согласен.

  • Дописувач тобі хто дав право принижувати “кіборгів” своєю писаниною. Ті кіборги, що брали участь уз”ізді- це іхнє право.Тимошенко людина з великоі літери. В разі перемоги вона витягне Украіну з прірви.

 2. Думаю, що Барановському від цього нічого не вкипіло… от і буйствую. Хоче теж в політику і забву для чого спілку створювали….

  • оце точно його з собою не взяли він обідився і вишов а коли вона стане президентом то бдуе бігати і назад простися

 3. Журналісти!!! Який БЮТ? Назву партіі почитайте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.