У Хмельницькому арештували колишнього головного бухгалтера комунального підприємства, яке займається обслуговуванням доріг

Прокуратурою та слідчими поліції Хмельниччини проведено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення коштів одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що упродовж 2015-2018 років головний бухгалтер, з метою особистого збагачення, зловживаючи службовим становищем, перерахувала на власну користь грошові кошти, належні комунальному підприємству. При цьому до офіційних документів вона вносила завідомо неправдиві відомості про зарахування відповідних платежів під виглядом заробітної плати. В результаті вказаних дій комунальному підприємству, яке займається обслуговуванням доріг,  завдано майнову шкоду на суму майже 90 тис. грн.

В ході досудового розслідування завдані кримінальним правопорушенням збитки відшкодовано в повному обсязі, колишній службовій особі обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Це з БРЕДу ???

  2. А з Спецкомунтрансу відкрутився?

  3. заяву на злочин написав керівник підприємства. нова влада чистить авгієві конюшні

    • не поделились с мэром ………..

    • 2015-2018 роки крала – хто що чистить, весь цей час при владі був Симчишин, це просто підбили підсумки (як кажуть гравці біржі – зафіксували прибуток), призначии цапа-відбувайла, тепер крастимуть далі.

  4. Вона ще працює в цій команді ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.