Хмельницька влада викупить майже 6 га землі у маловідомої фірми

Депутати Хмельницької міської ради можуть проголосувати за придбання 5,6 га землі (розташована на території Олешинської сільської ради) у власність територіальної громади міста.

Про це свідчить проект рішення сесії, який 23 січня опублікований на сайті ради.

Земельна ділянка призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки депутати мають намір покласти на керівника ХКП «Спецкомунтранс».

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, земельна ділянка площею 5,6 га (кадастровий номер 6825085100:05:013:0891) належить хмельницькій фірмі ТОВ “Агроподілля 2017”, яка створена у лютому 2018 року. Фірма стала власницею землі на початку грудня 2018 року.

Єдиним засновником і керівником записаний місцевий мешканець Андрій Володимирович Шпак. Людина з такими ж ініціалами на місцевих виборах-2015 балотувалася у депутати Хмельницької міської ради від партії “За конкретні справи”.

Як писав НГП, 27 грудня 2018 року депутати Хмельницької міськради проголосували за придбання земельних ділянок у власність територіальної громади Хмельницького.

Загалом, Хмельницький викупить 19 земельних ділянок загальною площею 2,56 га за ціною, що не перевищуватиме експертної грошової оцінки ділянок, яку буде провадено перед викупом.

Ці земельні ділянки розташовані на території Олешинської сільської ради Хмельницького району. Вони потрібні Хмельницькому для розширення площі перевантаженого полігону твердих побутових відходів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Куплена за бюджетні гроші земля по договору державно- приватного партнерства відійде “ЛЮБИМ” забудовникам за 3 квартири?

  2. У посла медальон у Шпака земельную делянку…

  3. Ще одне гарне підтвердження співпраці свободи і баблогерегівців. Знаючи наперед, що міській раді потрібна буде земельна ділянка, саме її за дивних обставин у власність набуває фірмочка, а через пару місяців, БАЦ, і цю ділянку потрібно придбати для міської ради за КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ. Мені цікаво і як так баблогерегівці – екстрасенси знаються на цінних земельних ділянках.?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.