У Хмельницькому очікується масова зачистка металевих гаражів

Виконком Хмельницької міськради готується ухвалити рішення про демонтаж близько 100 тимчасових металевих гаражів.

Так, на чергове засідання 24 січня виносяться питання про демонтаж 38 металевих гаражів: біля житлових будинків на вул. Гагаріна, 11 (3 шт.), житлових будинків на вул. Грушевського, 74 (8 шт.), житлових будинків на вул. Хотовицького, 11/1 (3 шт.), житлових будинків на вул. Львівське шосе, 18 (4 шт.), житлових будинків на вул. Інститутська, 6/3 (8 шт.), житлових будинків на вул. Курчатова, 1 (5 шт.), житлових будинків на вул. Курчатова, 4/1 (7 шт.).

Крім цього, є два проекти рішення виконкому, якими пропонується прибрати 20 тимчасових металевих гаражів, що розташовані біля житлового будинку по вул. Залізняка, 22 і  40 тимчасових металевих гаражів на вул. Чкалова, 18 та вул. Чкалова, 20.

Водночас у середині грудня 2018 року на металевих гаражах у мікрорайоні Озерна з’явилися повідомлення від управління архітектури та містобудування.

Фото НГП

У них зазначалося власників гаражів запрошували надати всі дозвільні документи. В іншому випадку гараж підлягатиме демонтажу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Кому вони мішають….. мабуть що бе них ми не буемо рухатись усвітле майбутнє…

    • Нормальним людям. Цих сараїв по серед двору немає в жодній цивілізованій країні.

  2. Нажеріться бидло-симчишиним, ви його обирали, тепер радійте своєму вибору

  3. Майборського 11 у дворі стоять вже 20 років.

  4. во дворе ул.Свободы 57. Понатыкали гаражей, никаких документов, типа самые умные. На самом деле самые хитровые…ные. В добавок к гаражам ЖЕК №2 устроил посреди двора стоянку для тракторов, прицепов и т.п.. В семь утра заводим трактор под окнами! Весело живём…

  5. Молодец картавый! Давно пора в металлолом эту рухлядь сдать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.