У Хмельницькому вирішили ремонтувати дороги «холодним асфальтом»

Аби усунути таку аварійну ямковість, комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг почало використовувати технологію, так званого, “холодного асфальту”, повідомляє Хмельницька міська рада.

Виконувач обов’язків директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук зазначає, що наразі випробували пробну партію “холодного асфальту” й відзначили низку переваг.

“Холодний асфальт”, який ми випробували для усунення аварійної ямковості – вітчизняного виробництва та має низку переваг, – зазначає виконувач обов’язків директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук, – Зокрема, процес усунення ямковості стає надзвичайно швидким й не потребує такого ретельного підготування самої ямки. Більше того, його можна вкладати навіть на вологу поверхню. Великою перевагою також є те, що виробник гарантує використання “холодного асфальту” у мінус 20 °C”.

За словами Миколи Ваврищука комунальне підприємство замовило партію “холодного асфальту” для оперативного усунення ямковості на дорогах міста.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Вони вже в гарячу пору теплим способом наремонтували.
    Тепер холодним нас тішать.
    А суть одна- бюджетні гроші через асфальт в кишені свободівців.

  2. Тут гарячим латають літом і ями метр на метр через день, а холодним це круто звичайно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.