Хмельниччина посіла 15 сходинку у рейтингу ведення бізнесу Doing Business

У глобальному рейтингу Doing Business 2019 Україна посідає 71 місце зі 190. Це майже на рівні з Киргизстаном і нижче за середнє у нашому регіоні (Європа та Центральна Азія), повідомляє видання BusinessViews.

Але це середній показник по країні, а Україна велика, і ситуація в різних областях різна —  вони по-різному впливають на загальноукраїнський результат.

Регіональний рейтинг Doing Business дає можливість подивитися на позиції регіонів всередині України. Чим більше балів отримала область, тим кращий її результат за вказаним критерієм і тим темнішим кольором зображена вона на карті.

Топ-5 регіонів для бізнесу: Вінницька, Івано-Франківська, Житомирська області, Київ та Львівська області.

Бізнесменам найкраще у Вінницькій області, найгірше — у Чернівецькій

Автори рейтингу оцінювали, наскільки легко відкрити товариство з обмеженою відповідальністю, отримати дозвіл на будівництво, оформити земельну ділянку, підключитися до електромереж, сплачувати місцеві податки, як працюють електронні сервіси, тощо.

Цей рейтинг демонструє, як на життя кожного українця впливають місцеві вибори. Багато факторів, що впливають на те, як легко працювати бізнесу, залежать саме від місцевої влади, наприклад, ставки деяких податків чи впровадження електронних державних послуг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.