Суспільний мовник Хмельниччини програв апеляцію екс-працівнику ХОДТРК «Поділля-центр»

Хмельницький апеляційний суд розглянув у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 6 серпня 2018 року у цивільній справі за позовом колишнього головного інженера у ХОДТРК «Поділля-центр» Леоніда Лознева до суспільного мовника Хмельниччини про визнання незаконним та скасування наказу про його звільнення.

У серпні минулого року Хмельницький міськрайонний суд визнав незаконним наказ про звільнення Леоніда Лознева та зобов’язав поновити його на посаді головного інженера технічної служби філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Хмельницька регіональна дирекція “Поділля-центр”, а також виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Не погоджуючись з таким рішенням, ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в апеляційній скарзі просила його скасувати.

Однак, дослідивши усі обставини справи та вислухавши сторони, колегія суддів апеляційного суду не побачила підстав для скасування рішення попередньої судової інстанції, оскільки вважає його правильним, обґрунтованим, та таким, що відповідає обставинам справи, постановленим з дотриманням вимог процесуального права.

Хмельницький апеляційний суд постановив апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» залишити без задоволення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Молодець Леонід! Удачі!

  2. Леонід, удачі! Хоч Ви підняли голову, а то всі крильця опустили(. Тупих бездарів, своїх дуполизів тетяна залишила, а далі хоч трава не рости.

  3. Цікаво, як там зараз на Подііля-центрі? Журналістів то не залишилося? Якісь незрозумілі люди керують, інші незрозумілі щось типу знімають. А дивитися нема на що(((.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.