На Ізяславщині дві парафії УПЦ (МП) приєднались до ПЦУ

Ще дві парафії 14 січня УПЦ (МП) в Ізяславському районі приєднались до Православної церкви України.

Про це повідомив на сторінці у Facebook митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.

«Свято дня пам’яті святителя Василя Великого принесло Хмельниччині радісну новину. Настоятель і парафіяни прийняли одноголосно рішення бути в єдності з братами та сестрами Православної Церкви України», – йдеться у повідомленні.

До ПЦУ приєднались парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Кунів та парафія Свято-Михайлівського храму села Велика Радогощ.

Нагадаємо, 9 січня п’ять парафій РПЦ в Ізяславському районі приєднались до Православної церкви України.

13 січня християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці Війтовецької ОТГ Волочиського району також перейшли до ПЦУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. Агов, вуйку – підкацапнику, ти де?))))

  2. Де, де в Скаржинцях.

  3. Був такий випадок ще раніше, коли патріарх приїздив в Україну. Губернатор Рівненської області Червоній сказав: “Тільки через мій труп”. Він сказав, що патріарх сюди не приїде. І напередодні за день до приїзду Червоній пішов із друзями на озеро, почався дощ, і його вразила блискавка. Саме його одного. Він помер. Наступного дня приїхав патріарх”

  4. «В селах Николаевка и Ивановка в Борзнянском районе Черниговской области прихожане Крестовоздвиженского храма не допустили незаконного перевода их религиозной общины в раскольническую ПЦУ («Православная церковь на Украине» — ред.). Агитаторы были вынуждены покинуть собрание ни с чем», — говорится в сообщении.

    Отмечается, что православные верующие Николаевки и Ивановки решили обязательно присутствовать на собраниях села, так как за день до этого в соседней Оленевке священники автокефальной «новой церкви» в сопровождении боевиков праворадикальной организации С-14 заняли храм канонической Украинской православной церкви.

  5. Парубій підписав закон про перехід парафій УПЦ МП до ПЦУ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.