На Хмельниччині голови РДА публікують замітки, в яких зізнаються, що голосуватимуть за Порошенка

На Хмельниччині голова райдержадміністрації у районній газеті наводить аргументи на користь голосування за чинного Президента.

Як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, матеріал під назвою «Чому я голосуватиму за діючого Президента?» й за підписом голови Летичівської районної державної адміністрації Ірини Матлаєвої опублікувала 10 січня «Летичівська газета».

З-поміж успіхів, яких Україні вдалося, на думку авторки публікації, досягти завдяки нинішньому Президенту, вона, відштовхуючись від президентського гасла «Армія! Мова! Віра!», називає, зокрема, здобуття автокефалії для Української православної церкви, зміцнення державного статусу української мови, формування боєздатної армії.

«Нам потрібен такий Президент, як Петро Порошенко, ми твердо знаємо, що він ніколи і нікому не продасть Україну та український народ! Коли ми проголосуємо за Порошенка вдруге, це означатиме, що ми даємо йому шанс довести початі реформи до їх завершення, а собі даємо майбутнє у новій, сучасній, європейській країні», – завершує чиновниця свій текст у районній газеті.

Крім цього,  4 січня, в газеті «Життя Старокостянтинівщини» опублікували звернення голови Старокостянтинівської РДА під назвою: «Сергій Фесун: «Маю велику честь та відповідальність працювати в команді Президента України Петра Порошенка». Звітуючи про успіхи в розвитку району, посадовець зазначає:

«А в цілому – це позитивна динаміка розвитку держави, на чолі якої стоїть Президент України. І я маю велику честь, а разом із тим, велику відповідальність, працювати у команді Президента України Петра Порошенка. 2019 рік буде не простим – це рік президентських і парламентських виборів, продовження протистояння з Росією, зміцнення економіки держави. Тому, як ніколи раніше, нам сьогодні потрібна наша єдність, консолідованість у питанні створення сильної України. Пам’ятаймо, що тільки об’єднавши зусилля, ми спільно побудуємо сильну, демократичну, європейську державу».

«На сьогодні Петро Порошенко не є зареєстрованим кандидатом на пост Президента України, тож трактувати висловлювання посадовців райдержадміністрацій в межах вимог Закону України «Про вибори Президента України» ми не можемо. Але очевидно, що публікація таких матеріалів у місцевій пресі порушує принцип рівності кандидатів. Дії і самих чиновників, і редакцій газет є недоброчесними по відношенню до уже зареєстрованих кандидатів, щодо яких діють всі пов’язані з агітацією заборони і обмеження», – зазначив координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик.

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба додала, що голови державних адміністрацій не є за чинним законодавством державними службовцями. Проте Кодекс належної практики у виборчих справах Венеціанської комісії прямо пов’язує принципи рівності можливостей та вільного волевиявлення із безстороннім ставленням державної влади щодо виборчої кампанії.

Політична безсторонність посадових та службових осіб є одним з невід’ємних стандартів як виборів, так і публічної  служби. Законодавче регулювання поведінки всіх публічних  службовців на сьогодні потребує вдосконалення. Доцільно повернутися до дискусії про необхідність розширення переліку посад публічної служби, на яких особа не може бути членом партії, а також повертутися до впровадження заборони посадовими та службовим особам проводити  передвиборну агітацію протягом усього періоду виконання повноважень, а не лише у неробочий час.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. «Чому я голосуватиму за діючого Президента?» – спросил себя президентский подданный.

  • Нічого страшного, їм можна розказувати. Вони в команді президента на роботі. Все згідно закону. Та й дивно було би якби було по іншому.

 2. Нехай ще розкажуть про “позитиви” теперішнього часу: непомірно висока ціна на газ, відповідно і на опалення (чи може вони не знають доходів населення?), страшенні перепони в отриманні субсидій, і зменшення пільгових норм. Як можна приготувати їсти людині на газовій плиті з нормою 3,3 куб.м. на 1 міс., якщо ще й газ горить червоним полум’ям. Як можна вижити на мінімальну зарплату і пенсію? Як можна вижити маючи страшенну обдирайловку в аптеках. Ціни в аптеках якраз відповідають рівню доходів наших посадовців!!! Але ж вони мають ще й пільги на лікування і свою Феофанію!!! Як можна можна спокійно продовжувати займатись своїм бізнесом, коли на війні гинуть найкращі сини України??!! Як можна хотіти

  • Висока ціна на газ 450 дол. за тисячу кубів була підписана в 2009 році. Нам ще довго жити з цією угодою. Її не треба було підписувати, а купляти газ на інших ринках, так як зараз. Армію теж тоді ж роззброювали, потім яник її знищив взагалі. Зараз армія відроджена і така як треба. Допомога світу величезна і добре. Бізнес в країні має працювати – це робочі місця, зарплати, податки. І бізнес треба розвивати.

  • Ціни на товари і послуги мають бути ринковими відповідно до цін на світовому ринку і не залежати від доходів населення певної території – альфа і омега будь-якої конкуретної економіки. А без конкурентної економіки – держава довго не протримається, згине. Хоча би тому, що з-за умови низьких неринкових цін наседення не економить на дефіцитних товарах та послугах; але і не тільки тому.

   Інша справа, що нужденним держава має допомагати матеріально. Наприклад, субсидіями, щоб покрити високий рівень цін на енергоносії. Субсидії отримуєте?

 3. та нічого страшного як порошенко програє вибори вони все бігом повитирають і попідчищають як це зробив нагурний радник лозового який возив саакашвіллі гадив порошенка а тепер у його команді
  політика річ мяко кажучи брудненька

 4. Нет шансов у торта.

 5. Наталя Кухарук Вам з такими знаннями треба бути пильною, а то піддані Торта вже взяли Вас на олівець. Це все, що Ви зазначили знають всі, але мовчать. А порохоботи будуть і надалі лизати п’яти головнокомандувачу.

 6. Така туфта відбувається у всіх районах.Керівники РДА відкрито агітують за Порошенка- оце вам гарант Конституціі Украіни.

  • А ті хто працюють на дядю – лають його?

  • Закон УкраЇни “Про міісцеві державні адміністрації “. Стаття 30. Відносини місцевих державних адміністрацій з Президентом України.

   Місцеві державні адміністрації та їх голови при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед Президентом України.

 7. Народна приказка : “Пролетить як фанера над Парижем!” із українським доповненням : “Пеця ще у першому турі”

 8. Юля буде президентом?

 9. Та ніби Порошенко працює. Не без помилок. Та в кого їх не було, чи немає. Реформи правильні. Всі гроші віддав містам і селам, не їздять до нього, не клянчать, як до попредніх. Є тепер за що будувати і жити містам. Дороги роблять, армію з нуля зробив. Сєпари не змогли далі посунути. Підтримка світу є. Україну зміцнив, євроінтеграція є, безвіз є, томос є. Заводи відкриваються, соціалка будується. Напрямок страхової медицини відпрацьовується, школа змінюється позитивно. Я не порохобот, а реаліст. Але якщо хочете обізвати порохобом, то нехай буде.

  • Правильно, ти не порохобот, ти – звичайний сраколиз, що пригрівся біля владного корита. От тільки з якої РДА?

 10. брехливі юдеботи ніяк не заспокояться… І далі продовжують нести пургу.

  “наявність у Порошенка не задекларованого майна, корпоративних прав та коштів, які розміщуються в офшорах” – ніхто і ніде ще не довів; це тільки здогадки українофобів; а офшори Ротшільдів – то їхня проблема.

  “Ротердам+” – парафія НКРЕКП; ця формула дозволяє тримати ціну електроенергії для населення не вище 1,68грн/квт. В Польщі – 0,65PLN/квт=4,55грн/квт. Хочете такого? Буде. Влітку формула “Р+” припиняє дію.

  “обкрадання української армії, заробляння корупційних статків в сфері оборони” – це, значить, добудова катерів типу “Гюрза” за власний рахунок “Кузні на Рибальському” означає “Порошенко обікрав ЗСУ”. І придбання канадських снайперських гвинтівок за особисті порошенківські кошти в розмірі 400тис.грн – також обкрадання. І придбання двох квартир для сімей полонених – також. Ага…

  і.т.д

 11. фісюн служив вже не одному режиму. Скоро на смітник!

  • Образило людину та радієш!
   Дарма. Страшна біда та горе вже йдуть в твою родину.

 12. Добре, що встиг раніше інших похвалити Президента, але маючи на увазі Себе!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.