У Кам’янці-Подільському збільшили туристичний збір

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради збільшив розмір туристичного збору.

Було запропоновано встановити розмір туристичного збору для зовнішнього туриста в розмірі 2% і 1% (для тих, хто 0селиться в хостелах, садибах і приватних квартирах) і 0,5% – для внутрішніх туристів.

За словами міського голови Михайла Сімашкевича, це оптимальний варіант для середнього бізнесу, адже фіскальною службою було запропоновано 5%. А така ставка може знизити  рівень відвідуваності туристів з сусідніх країн. Крім того, збільшиться й сума надходжень до міського бюджету.

Раніше в інтерв’ю Vdalo.info директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема зазначала, що з 95-ти закладів, які займаються поселенням туристів у Кам’янці-Подільському, лише 22 платять туристичний збір, який на той момент становив 1% від вартості проживання. Контролювати їх місто не має права, тому й трапляється, що величезний готель сплачує за рік 79 гривень туристичного збору. Виходить, що за рік він заробив лише 7900 грн. І це при вартості номерів у 500-600 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. свободівське бидло нажертись не може. до чого паскудні люди в свободі, всі якісь картаві, перекошені, з кривими носами, тупорилі, наглі, ну дійсно паскудні, що зовні, що всередені люди, якісь бридкі істоти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.