У 2019 році на Хмельниччині після модернізації диспетчерських служб швидка витрачатиме до 10 хв на доїзд до хворого

У 2019 році  за кошти державного та місцевих бюджетів будуть створені нові об’єднані диспетчерські служби у Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях, а інших регіонах – оновлені та модернізовані.

За даними прес-служби МОЗ, запровадження об’єднаних диспетчерських служб означає, що кожен українець зможе зателефонувати на єдиний номер 103 і бути впевненим, що за необхідності до нього буде направлена найближча машина швидкої допомоги – навіть якщо вона буде з іншого району. Крім того, створення сучасних диспетчерських служб дозволяє:

зменшити час обробки виклику: від 3-5 хвилин до 1 хвилини у 90% випадків;

виконати норматив доїзду на екстрені випадки – до 10 хвилин в містах і до 20 хвилин у сільській місцевості;

в середньому на 20% зменшити пробіг автомобілів екстреної медичної допомоги;

зібрати актуальну і достовірну статистику, яку можна аналізувати для поліпшення надання екстреної допомоги.

Регіональні оперативно-диспетчерські служби зможуть підключатись та обмінюватись даними із системою «Централь 103» і запроваджувати сучасні протоколи обробки викликів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Теперь будет как с полицией. Допрос: а откуда вы звоните, а точно есть такая улица и на пальцах диспетчеру хрен пояснишь где оазис если диспетчер сидит в Житомире.

  2. Це добре працює в цивілізованому світі. І в нас буде нормально працювати. Дуже оптимальний варіант. Хто ближче, той приїхав. Відлагодять систему і все буде норм.

  3. Ага…. вже повірив…. пртте головне не це..головне томас наш….. Сала Україні….

  4. Добра новина.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.