Сьогодні у Хмельницькому пройде загальноміське колядування

Сьогодні, 8 січня у Хмельницькому відбудеться загальноміське колядування.

Як повідомляє прес-служба міської ради, творчі колективи закладів культури та освіти готують міні-вертепи та театралізовані дійства. Вертепна хода стартує о 16.00 від ТЦ “Дитячий світ” до Різдвяного ярмарку.

“Далі колективи виступлять на сцені Різдвяного ярмарку. Переодягання в український національний одяг – вітається”, – зазначено у повідомленні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

 1. Дуже «цікаво»: Переважна кількість громадян України (в т.ч. – «владні» люди) зовсім не знають (я вже не кажу про те, що зовсім не виконують) прямі норми основного закону України – Конституції України, зокрема – статті 35? А там «чітко» визначено (цитую):
  «Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
  Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
  Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова.
  Ніхто не може бути увільнений від своїх обов’язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. …»
  Люди, надайте (хоча б собі) відповідь на питання: Чи не порушується Конституція України органами української державної влади (законодавчими, виконавчими, місцевого самоврядування) і владними посадовими особами (зокрема – Президентом України), коли вони нав’язують народонаселенню Україну «відповідні» релігію / конфесію? І подумайте про те, чим це може закінчитись.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.