На “Хмельницькгаз” очікує позапланова перевіка через донарахування спожичавам обсягів природного газу

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг звернулась в Державну регуляторну службу щодо погодження проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільних мереж, серед яких є ПАТ “Хмельницькгаз”.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила голова Нацкомісії Оксана Кривенко.

“На підставі численних звернень громадян через донарахування їм обсягів природного газу, які враховують об’єми приведення до стандартних умов, звернулась із запитом в Державну регуляторну службу щодо погодження проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільних мереж”, – написала вона.

За її словами, на порушників може очікувати максимальний штраф 850 тисяч гривень. Голова НКРЕ також додала лист із переліком компаній, в яких планується провести перевірки.

Як відомо, у грудні споживачі газу без лічильників отримали рахунки за газ із донарахуваннями. У Регіональній газовій компанії, що керує газовим бізнесом Дмитра Фірташа, заявили, що сума перерахунку за минулі періоди наведена інформативно і не підлягає сплаті. РГК звернулася до уряду з проханням розробити механізм компенсації урядом вказаної в рахунках заборгованості.

12 грудня Кабінет Міністрів схвалив рішення перевірити всі облгази в країні. Причиною перевірок в уряді називають “нарахування облгазами додаткових платежів” за спожитий населенням газ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Де наш Президент???? Чи він лише церквою може займатись!?

  2. Нехай перевірять. Правильне рішення.

  3. на 4 січня 2019 року.ПАТ Хмельницькгаз продовжує донараховувати обсягі природного газу с жовтня 2018 року.Всім побутовим споживачам с лічильниками та тим хто отримує субсідію.Всіх споживачів роблять боржниками.Перевірьте своі рахунки с жовтня 2018 року проведить звірку.ДЕ наш Президент ви побачите після 31 березня 2019 року.

  4. Цей монополіст всі свої грішки повісить на споживачів. От якби з Коболєва здерли з зарплати, тоді б знали як шмурдячити народ.

  5. Цей монополіст всі свої грішки повісить на споживачів. От якби з Коболєва здерли з зарплати, тоді б знали як шмурдячити народ. Чому керівники завжди невинні ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.