Хмельницький АМК оштрафував “Київстар” на 20 тис. грн за порушення конкурентного законодавства

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПрАТ «Київстар» (Київ) на 20 тис. грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді подання інформації в неповному обсязі у встановлені строки.

Про це повідомляє прес-служба обласного АМК.

За інформацією прес-служби, з метою доведення вчинення антиконкурентних узгоджених дій у вигляді  спотворення результатів аукціону з реалізації необробленої деревини Відділення звернулося до ПрАТ «Київстар» з вимогою про надання інформації. Зокрема, йшлося про отримання інформації про споживачів телекомунікаційних послуг – дату, час, номер телефону, з якого здійснювалося з’єднання (дзвінок), номер телефону, з яким здійснювалося з’єднання, тривалість розмови за визначений період часу.

Посилаючись на чинне законодавство, “Київстар”зазначив, що не може розголосити таку інформацію, оскільки вона є складовою охоронної законом таємниці.

Разом з тим, Верховний Суд України 20 листопада 2018 року прийняв постанову, якою підтвердив законне право Антимонопольного комітету України під час реалізації своїх повноважень вимагати у телефонних операторів конфіденційну інформацію стосовно телефонних дзвінків абонентів (зокрема, номери телефонів абонентів, час та тривалість з’єднання, дані договору або іншого документа, на підставі якого абонент користується номером телефону).

У ході розгляду справи  ПрАТ «Київстар» надало повну інформацію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А оштрафовать “Хмельницкгаз” общий карман мешает?

  2. Ахах, оштрафували київстар на 20к, все одно що мене на 20коп. ))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.