Рейтинг голів ОДА: Хмельниччина перемістилася з 20 на 10 місце

За даними Держстатистики України, всеукраїнське видання «Ділова столиця» підбило підсумки діяльності рейтингових показників за три квартали 2018 року в областях (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) за 20 суспільно значущими критеріями.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, за результатами рейтингу область посіла 10 місце. Зокрема, за підсумками трьох кварталів Хмельниччина посіла перше місце по динаміці будівництва, показавши зростання будівельної продукції на 35,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року при середньо українському зростанні на 5,4%. Цей результат отримано завдяки збільшенню в 2,3 рази обсягів будівництва інженерних споруд, насамперед доріг.

Крім того, область увійшла до трійки лідерів за припливом прямих іноземних інвестицій і по динаміці експорту (зростання на 38,9% в цілому, по товарам – на 39,7%, по послугах – на 6,6%).

Для порівняння, у першому кварталі 2018 року область мала 20 місце у загальному рейтингу областей. Так, новопризначеному голові обласної державної адміністрації Вадиму Лозовому у спадок перейшли погані показники в найбільших секторах економіки за перший квартал.

Крім того, Хмельниччина відставала по капіталовкладеннях. Так, область входила в двійку гірших регіонів за динамікою капітальних інвестицій і за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

 1. Нє, за піар Лозовому треба давати перше місце) і вмінню замовчувати непотрібні для нього факти. 1) аби збодувати дорогу треба спочатку зробити документи на ці дороги. Він прийшов якраз на початок ремонтів. Шо доклав до доріг? І з якого переляку ініціативи Гройсмана приписують Лозовому? То виключний бонус від уряду. Нижче текст, який НГП чомусь вирішив публікуватм не повністю.
  10 Лозовому повезло с дорогами
  Замыкает десятку лидеров рейтинга новый глава Хмельницкой ОГА Вадим Лозовой (3 балла), занимающий эту должность с 19 мая. По итогам трех кварталов Хмельнитчина заняла первое место по динамике строительства, показав рост строительной продукции на 35,9% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года при среднеукраинском росте на 5,4%. Этот результат получен благодаря увеличению в 2,3 раза объемов строительства инженерных сооружений, прежде всего дорог.

  Кроме того, область вошла в тройку лидеров по притоку ПИИ и по динамике экспорта (рост на 38,9% в целом, по товарам – на 39,7%, по услугам – на 6,6%). Впрочем, по объемам экспорта на душу населения область в пятерке отстающих. Также Хмельнитчина в тройке аутсайдеров по динамике промышленности (падение на 4,5%), освоенных капитальных инвестиций (падение на 9,5%) и по росту оборота розничной торговли, в четверке отстающих по темпам роста нефинансовых услуг.

  І чому в тексті не нагадали, куди саме Хмельниччина експортує? “Не до війни – Хмельниччина збільшила експорт та імпорт товарів з Росією”
  https://ngp-ua.info/2018/10/38245

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.