У Хмельницькій облдержадміністрації переглянули режим економії, дозволивши більше їздити слубовими автівками

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий переглянув дію заходів щодо економії матеріальних ресурсів в апараті обласної
державної адміністрації.

Про це сказано у розпорядженні керманича області від 20 грудня.

Зокрема, визначено обслуговування службовим автомобілем посадових осіб апарату обласної державної адміністрації здійснювати в межах встановленого річного ліміту пробігу 80 тис. кілометрів (раніше було не більше ніж 35 тис. кілометрів).

Натомість без змін залишилися пункти щодо: користування службовим автомобілем у вихідні та святкові дні, а також у відрядженні за межі області на відстань, що перевищує 200 кілометрів, лише з дозволу голови ОДА; під час поїздок у у відрядженення надавати перевагу квиткам економного класу; обмежити тривалість міжміських телефонних розмов та розмов з виходом на операторів мобільного зв’язку – до 3 хвилин; використовувати комп’ютерну та копіювально-розмножувальну техніку, паперу, канцелярського приладдя та інших витратних матеріалів в умовах надзвичайної економії; економно використовувати електричну енергію та воду;  дбайливо ставитися до електричних приладів, комп’ютерної та оргтехніки, обладнання службових кабінетів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Вибори. Тра більше іздити

  2. Тепер можна буде за рахунок платників податків конкретним чиновникам їздити на заміські вілли на службових авто. Ліміт збільшено! )))))))

  3. У виборах беруть участь і депутати і чиновники і всяка срань. Вчи матчасть коментатор!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.