Симчишин вважає, що немає причин для виникнення опозиції у Хмельницькій міськраді

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вважає, що у раді немає причин для виникнення опозиції.

Про це він сказав в інтерв’ю, розміщеному на партійному сайті “Свободи”.

“Наразі серед депутатського корпусу опозиції немає. Хоча є низка політичних сил, які хотіли б якихось політичних протистоянь. Основою, яка, як то кажуть, “задає тон” роботі є фракція політичної партії ВО “Свобода” – донедавна найбільша в раді. Опозиції немає, бо немає причин для її виникнення”, – наголосив мер.

За словами Симчишина, “кожен, незалежно від партійності, може внести пропозиції до того чи того проекту рішення”.

“Якщо вони (пропозиції – НГП) справді контруктивні, то до них дослухаємся. Ми не граємося в політичні ігри, а працюємо на розвиток Хмельницького. Будь-які протистояння вносять деструктив, а нам це не потрібно”, – пояснив посадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Смотрите как картавый заговорил))) сам когда был депутатом постоянно против всего был, для лохов плакался, а сейчас деструктив..

 2. Опозиція повинна бути , а коли її немає, то є монополізм та культ особи. У всьому цивілізованому світі існує опозиція, яка сприяє розвитку суспільства. Нехай наш мер не пишається цим “досягненням”.

 3. Опозиції в міській раді немає, тому що існують домовленості між депутатами які присутні в міській раді. Кожна фракція по своєму “пиляє” міський бюджет! Треба віддати належне, Сашку Симчишину, він вміє ловіровать і домовлятися, щоб зберегти за собою посаду міського голови на наступних виборах. Він зручний всім депутатам!
  Він спритно заграє з мешканцями Хмельницького, дає їм видовищ! А наш незовсім грамотний електорат ведеться на всі хитрощі Симчишина, і фанатіє від нього. Тому так і живемо в Хмельницькому і в Україні.

  • Вся беда в том что в Хмельницкий понаехали рагули. их стало большинство. они принесли с собой тупость, стадность, рвачество, зависть, готовность идти по трупом для достижения теплых мест, стукачество, кумовство, и другие пороки характерные для “быдла”. Большинство из них, воспринимают коррупцию, но завидуют тем, кто этим имеет возможность заниматься. Простой ответ на простой вопрос, поставленный среднестатистическому рагулю- если бы была возможность- крали? отвечают -да крали бы. бо вси крадуть. поэтому РАГУЛИ ПОБЕДИЛИ.

   • Та не треба переживати за рагульске захоплення. Це ненадовго. Вони своім жалюгідним жлобством розвалюють краіну. Путін Крим захопив, щоб бачили що він крутий, а далі можна трохи почекати.

 4. Это не мер города – это правнук Ленина с гаджетом в руках))

 5. Питання до мера; Хто відшкодує місцевому бюджету вартість розтрощеного електрокара ( 470 тис. грн.) ???

  • Якби нормальна краіна ,то б вже провели розслідування по якому праву Миколаів взяв авто на п’янку. 146 відсотків, що мер це знав і одобряв.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.