У Старій Ушиці Фонд держмайна заробить 80 тис. грн від продажу адмінприміщення, яке оцінив у 100 гривень

Регіональне відділення Фонду держмайна у Хмельницькій області 25 вересня сповістило про намір укласти угоду з Ларисою Худняк, яка готова викласти 80 тис. грн за викуп адміністративно-господарського приміщення загальною площею 65,3 кв. м, що у Старій Синяві.

Як повідомляє майданчик “Прозорро.Продажі”, стартова ціна об’єкту становила 100 грн.

“В Хмельницькій області виставили на продаж стару сільську хату. Вона, очевидно, ніколи не переоцінювалась, а її стартова ціна була 100 грн (сто гривень). Як результат – 11 учасників торгів, запекла боротьба, ціна продажу – 80100 грн. При цьому держава не витрачала кошти і час на оцінку, не було корупційних ризиків. Конкуренція і прозорі онлайн-аукціони рулять!” – прокоментував у “Фейсбуці” перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. То передайте першому заступнику міністра що Лариса Худняк дружина рідного брата Віктора Худняка- керівника обласної юстиціі

  2. Аяя і знову до Віті чіпляєтесь. Це дуже чесна людина, він нічого не вкрав, то всьо Бог йому дає. Йому вистачає премії та зарплати, яку він собі пише, у якій Польщі чи Америці він заробить більше 100000 грн у місяць. А його раби у районах ледви 5000 грн., да Вітя?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.