Хмельниччина має критичні борги за уже спожитий газ

На Хмельниччині спостерігаються критичні борги за уже спожитий газ, повідомляє прес-служба ПАТ «Хмельницькгаз». Подоляни заборгували за уже використаний природний газ понад 272 млн.; з них – 165 млн. боргують субсидіанти-отримувачі державної допомоги на послуги з газопостачання, яких у Хмельницькій області понад 65%.

Так, із 272 млн. грн. мешканці обласного центру боргують  66 млн.грн.,  Хмельницького району майже 23 млн.грн. Найбільші міста-боржники – це Городок, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Красилів.

Наразі, коли вкрай необхідно закупляти у держави блакитне паливо на наступний опалювальний  період, газівники не можуть розрахуватися за попередні періоди. Адже лише 28% клієнтів вчасно сплачують, решта – мають борги.

Оскільки компанія отримує лише 71 коп. з оплаченого кубометра газу в якості тарифу на розподіл, який і без того є вкрай недостатнім, – борги населення не дають ПАТ «Хмельницькгаз» в повній мірі підготувати газорозподільну системи області до величезного навантаження  в опалювальний період. Тому, через боржників виникає ризик проблем з газопостачанням у інших споживачів.

Відтак, використавши усі законні важелі, газопостачання уже вимушено припинене 1557 споживачам; наразі при відновленні газопостачання боржникам доведеться сплатити суму боргу та вартість послуг по відключенню та  повторному відновленню газопостачання, що складає понад 2 тис.грн..

При необхідності – споживачі можуть звернутися у ТОВ «Хмельницькгаз збут» для проведення реструктуризації боргу або в органи соцзахисту для оформлення пільги або субсидії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Це нісенітниця, ці неадеквати самі їх малюють! До прикладу в нашій новобудові половині під’їзду намалювали борги в 5-7 тис. грн за цей рік квартирам в яких навіть ще ремонт не зроблений, немає ні плит ні опалення!
  Аргументуючи це тим , що потрібно показники подавати кожен місяць!
  Ось вам і борги!

 2. Вони усім малюють неіснуючі борги. Їхні загальнобудинкові лічильники, встановлені всупереч законодавству, теж показують завищені обсяги споживання, до того ж, невідомо, хто, коли і як знімає щомісячні показники з тих лічильників (знову порушення законодавства, а усі ті прокуратури, поліції, сбу, захисти економіки, набу та інші так звані “правоохоронці” взагалі нічого не роблять для захисту простих громадян та недопущення порушень законів).

 3. Антимонопольники мали б цим монополістом зайнятись для припинення злочинних дій. Та й заборона газконторою встановлювати споживачам новаторовські лічильники явно тхне антиконкуренцією (лічильники, які правильно рахують об’єм спожитого газу явно не подобаються газівникам).

 4. надо, чтоб газконтора платила потребителям за транзит газа, ведь газ проходит по трубам потребителей, через их територию, что за вакханалия ?!

 5. Цю владу, яка довела народонаселеня України та країну до наявного стану (майже тотального зубожіння) привели до влади саме наші (А чи “наші” вони?) націонал-радикали (мова та церква у них найголовніші проблеми).
  Чи розумієте ви це?
  Слава Україні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.