Помер один з керівників ДСНС Хмельниччини внаслідок гасіння пожежі цеху

Вночі 22 вересня під час виконання службових обов’язків, гасіння пожежі цеху з обробки деревини у Дунаївцях знепритомнів керівник гасіння пожежі, заступник начальника Головного управління з питань реагування Петро Сибіга. Невідкладні реанімаційні заходи не дали результату, і на 56 році його життя обірвалося (гостра коронарна недостатність, гостра ішемія міокарда).

Як повідомляє Головне управління ДСНС в області, пожежа на деревообробному підприємстві у Дунаївцях могла набрати катастрофічних наслідків через велике накопичення горючих матеріалів, наявністю газових балонів, близькістю складу деревини до автозаправної станції та житлових будинків, великим викидом продуктів горіння.

За підвищеним номером виклику на місце події додатково було направлено пожежно-рятувальні підрозділи Ярмолинець, Нової Ушиці, Кам’янця-Подільського та Хмельницького, а також місцеві пожежні команди із сіл Томашівка, Маків, ст. Дунаївці, ст. Балин Дунаєвецького району.

Гасіння пожежі ускладнювалося великим горючим навантаженням.

О 20:50 пожежу локалізовано. Від ДСНС на пожежі працювало 14 одиниць техніки та 58 чоловік особового складу. О 22:25 пожежу ліквідовано на площі 600 кв.м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Cвітла йому пам’ять…

  2. Дуже достойний був чоловік. Жаль, так рано пішов.

  3. Царство йому Небесне!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.