Комунальники Симчишина за 110 тисяч підрихтують металеві скульптури Мазура

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради обрало переможцем тендера комунальне підприємство “Парки та сквери міста Хмельницького”, яке за 110,2 тис. грн здійснить поточний ремонт скульптурних композицій авторства Миколи Мазура.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Комунальники ремонтуватимуть фігури, які знаходяться у центральному парку імені Михайла Чекмана з кінця 80-х років минулого століття. Їх нараховується близько десяти – це мотоцикли, велосипед, ракета, заправка, шляхопровід – усі вони зроблені з металобрухту.

Відновлювальні роботи КП має завершити у жовтні 2018 року.

Раніше начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок скаржився, що у 2017 році виділяли 100 тисяч на поточний ремонт фігур Мазура. Але не знайшли підрядника, який би якісно виконав ті роботи.

“Скульптури прогнили, на них є іржа. Ту фігуру, яку будуть ремонтувати, з неї треба зняти всю стару фарбу, вирізати прогнилі елементи фігури, заварити їх іншими, поґрунтувати і нанести фарбу”, – сказав посадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дожили. Распилить бабло и то некому. Нужны только миллионы.

  2. Вот это бизнес! !!!!
    “Ту фігуру, яку будуть ремонтувати, з неї треба зняти всю стару фарбу, вирізати прогнилі елементи фігури, заварити їх іншими, поґрунтувати і нанести фарбу”,- кто составлял смету, как проконтролировать расход материалов, трудовых ресурсов?
    Это же можно просто подкрасить, а списать ….
    Народ! Хмельничане! Пусть Новачок представит полный отчет о “проделаной” работе. А мы проанализируем

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.