На Хмельниччині підприємець, котрий приховав доходи, сплатить разом зі штрафом 2,7 млн. грн

Слідчим управлянням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Хмельницькій області наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно підприємця, який, ухиляючись від сплати податків, завдав державі збитків у значних розмірах, повідомляє сайт відомства.

Встановлено, що ФОП, перебуваючи на загальній системі оподаткування, протягом 2016-го та 2017-го років не задекларував доходи і, як наслідок, не сплатив податок на доходи фізичних осіб та військовий збір у сумі, що перевищує 2 мільйони гривень. А також не відрахував до державного цільового фонду понад 200 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

При цьому фіскали встановили банківські рахунки підприємця і виявили надходження на них коштів від різних контрагентів в іноземній та національній валюті у розмірі понад 23 мільйони гривень.

У підсумку несумлінний платник таки змушений буде відрахувати до бюджетів та соціальних фондів частину доходів, але вже з урахуванням штрафних санкцій. Тепер загальна сума до сплати йому становитиме понад 2,7 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.