Ревізія Летичівської селищної ради виявила фінансових порушень на загальну суму понад 1,7 млн. грн.

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час планової ревізії Летичівської селищної ради виявили фінансових порушень, що призвели до збитків, на загальну суму понад 1,7 млн. грн. Контролем охоплено період з 01.01.2016 по 31.07.2018, повідомляє Державна аудиторська служба України.

За результатами здійснення державного фінансового контролю встановлено, що протягом 2016-2017 років комерційні структури, які виконували будівельні роботи, спільно з посадовими особами селищної ради та  фахівцями технічного нагляду допустили грубі порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що спричинили збитки на загальну суму майже 1,6 млн грн.

Для прикладу, капітальний ремонт вул. Ламаної в с. Грушківці Летичівського району Хмельницької області, на який витрачено бюджетні кошти ще у 2016 році на суму 450,2 тис.грн, станом на сьогодні взагалі не виконаний.

Аналогічна ситуація склалася і з капітальним ремонтом вул. Івана Франка в смт. Летичів Хмельницької області, який профінансовано у 2016 році, де сума збитків сягнула 746 тис. гривень.

Не втішна ситуація й з іншими об’єктами соціально-економічного призначення, що профінансовані у 2017 році, де сума збитків при використанні бюджетних коштів на влаштування спортивного майданчика, тротуарів та об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства сягнула 400 тис.грн.

Окрім цього, аудитори встановили, що через  невикористання радою власних повноважень із контролю за дотриманням зобов’язань щодо сплати  пайових внесків замовниками будівництва, бюджетом селищної ради недоотримано доходів на суму 123,6 тис.грн. За результатами виявлених ревізією порушень селищному голові надіслано вимоги щодо їх усунення, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А вул. Котовського як зроблена? де вкрали понад 300т. грн,
    Немає відповідальності, є кругова порука, та немає господаря в ОТГ.

  2. Це все тому що колишній керівник району пан Сагайдак ніяк не може наїстися . Тихо зі своїми поплічниками далі грабує Летичів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.