У Хмельницькому водопровід та каналізацію протягнуть по всій території ринків

Роботи з прокладення водогону, протяжністю 1820 метрів, наразі ведуться по вул. Геологів, повідомляє Хмельницька міська рада. Загальна вартість проекту становить майже 5 млн грн. у міському бюджеті передбачено 2 з половиною мільйони гривень, решту необхідних коштів становитиме внесок «Асоціації хмельницьких ринків». Слід зазначити, що проектно-кошторисну документацію було виготовлено коштом ринків, яка вартувала близько 150 тис. грн.

Гуменюк Анатолій, голова «Асоціації хмельницьких ринків» зазначив, що за прогнозами роботи буде завершено орієнтовно через 2 місяці.

«На сьогодні бригада за кілька днів прорила близько 80 метрів та встановила два колодязі з пожежними гідрантами. Думаю, що ці роботи ми виконаємо за кілька місяців», – говорить Анатолій Гуменюк.

Заступник міського голови Володимир Гончарук зазначив, що після завершення будівництва каналізації буде прокладено асфальтне покриття вулиці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “За сприяння народного депутата Сергія Мельника під час затвердження змін і доповнень до розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій, які вносились розпорядженням Кабінету міністрів України від 11.07.2018 року №478-р., до переліку об’єктів, які будуть профінансовані з коштів субвенції, додані:

    Будівництво мереж водопроводу та напірної каналізації на вул. Геологів — 1750,0 тисячі гривень.”
    https://proskuriv.khm.gov.ua/2018/09/11/
    5 млн. грн. кошторисна вартість з них 2,5 млн. грн. з бюджету міста ; 1,75 млн. грн. за рахунок субвенціїї ; 0.75 млн. грн. це і є решта від асоціації ринків. НГП ви хоча б свою інформацію перевіряєте ? Чи все простіше позитив про Мельника – табу для вас.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.