Невідомі обстріляли приміщення “Шепетівки Енгергоінвест”

У ніч з 16 на 17 вересня у приміщенні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» невідомі побили шибки.

Про це повідомляє газета “Шепетівський вісник”.

Головний інженер підприємства Володимир Кушнір розповів, що о 3 годині 17 хвилин йому зателефонував охоронець, який чергував на об’єкті, і повідомив, що невідомі побили вікна офісу. За лічені хвилини той прибув на підприємство, одразу викликав поліцію.

Слідчі оглянули місце події і встановили, що загалом понівечено 11 вікон — чотири побили, а сім обстріляли, ймовірно, із пневматичної зброї. Охоронець перешкодив зловмисникам, тому деякі вікна залишилися цілими.

Головний інженер зауважив, що приміщення офісу – це, власне, майно громади, тож завдано збитків громаді міста. Тільки місяць тому старі вікна поміняли на нові, металопластикові.

В охороець об’єкта Олександр Ковальчук повідомив, що після третьої години ночі він обходив територію і перебував поблизу боксів з автотранспортом. Почувши брязкіт битого скла, побіг до офісу, де побачив двох молодиків спортивної статури у куртках з капюшонах. Зловмисники стали тікати через паркан.

Охоронець одразу зателефонував головному інженеру і дав свідчення слідчим. Він пригадав, що напередодні увечері неподалік воріт підприємства стояв легковик червоного кольору і у ньому хтось розмовляв по телефону.

Як писав НГП, ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест», яке подає централізоване теплопостачання у Шепетівці, не взмозі погасити мільйонні борги перед “Нафтогазом” і тому не отримає газ.

14 вересня міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив, що Шепетівка не готова до зими.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Достеменно знаю один 100% рецепт вирішення цього тривалого конфлікту у Шепетівці: потрібно просто одночасно застрелитися директору Енергоінвесту і меру міста!

  2. Давно було пора.а що вони хотіли? Люди сидять без тепла. Скільки будемо ще терпіти? А взагалі дійсно хай обоє застреляться.була тепломережа проблем ніколи не було

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.