На Хмельниччині більше половини населення мають надлишкову вагу, а кожен шостий мешканець страждає від ожиріння

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, що проводиться органами державної статистики, лише 43% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла. Натомість більше половини мають надлишкову вагу, серед яких кожен шостий мешканець області взагалі страждає від ожиріння.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, водночас намагаються підтримати свою фізичну форму кожен четвертий чоловік та кожна сьома жінка.

Серед регіонів України найбільш спортивними виявилися мешканці Дніпропетровської та Кіровоградської областей, де понад 40% чоловіків та 30% жінок регулярно займаються фізкультурою та спортом. Найменше від усіх піклуються про свій фізичний стан мешканці Закарпаття, серед яких лише кожен восьмий чоловік та кожна дванадцята жінка відвідують спортивні заняття хоча б раз на тиждень.

Найбільше повних людей мешкає на Сумщині – там дві особи з трьох страждають від зайвої ваги. Водночас понижену масу тіла мають майже 2% населення країни, найменше (0,2%) – у Вінницькій області, найбільше (3,4%) – у Луганській.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Хорошо живём?

  2. Так не зря же Рева сказал, что много жрём!

  3. У світі вже давно така статистика

  4. Надлишкова вага громадян – ознака бідності країни….

  5. Много хлеба жрём. Вот вам и результат

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.