У Симчишина лякають перевізників втратою маршрутів за зрив графіків

Застапуник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко повідомив, що працівники управління транспорту і зв’язку щоденно контролюють дотримання вечірних графіків приватними перевізниками.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

За його словами, є випадки недотримання, але їх значно менше ніж було до 1 вересня.

“Перевіряємо кожну скаргу громадян. Буває, що скарги не підтверджуються. Була скарга на роботу транспорту у напрямку Ракове вчора після 20:00, начебто за півгодини було лише 2 маршрутки. Перевірили по GPS, з’ясувалося, що не 2, а 8 машин. Складаємо акти по порушенням графіків. Найближчим часом хтось з перевізників може бути позбавлений маршрутів”, – заявив він.

“За два дні (12 – 13 вересня) – 20 актів за порушення графіків! Три акти підряд на один маршрут – готуємо пропозиції на розірвання договору. За нездійснені рейси – позбавлення компенсації з бюджету за пільговиків”, – додав Бондаренко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Бондаренко, Симчишин, ви краще скажіть, скільки порушень графіків руху тролейбусів? І скільки рейсів нездійснено елементарно через відсутність водіїв та кондукторів?

  • Ти не пиши , а краще йди працювати – недолуге непорозуміння .

   • Непорозуміння – це ти, “Застапуник”; через яке я ввечері, через відсутність громадського транспорту, не можу вчасно додому на футбол по ТБ доїхати.

 2. Це правда, що ” лякають”.
  Самі цю ситуацію створили а тепер пальчиком махають.

 3. Тільки лякають

  • Справді – тролейбуси в Хмельницькому їздять не дотримуючись жодного графіку. Про це вже давно пора не тільки говорити, а навіть кричати! Був свідком в якому шоці перебували іноземці, чекаючи з 40 хвилин на тролейбус… Казали що без радикальних змін іноземні інвестиціі які так потребує країна ще довго ми не побачимо …

 4. Справді – тролейбуси в Хмельницькому їздять не дотримуючись жодного графіку. Про це вже давно пора не тільки говорити, а навіть кричати! Був свідком в якому шоці перебували іноземці, чекаючи з 40 хвилин на тролейбус… Казали що без радикальних змін іноземні інвестиціі які так потребує країна ще довго ми не побачимо …

 5. Пора кого-то нагибать, а не только пугать.

 6. це взагалі хвора тема, давно пора прибрати маршрутки з вулиць і поставити сучасні вмісткі автобуси, водіі хамлять, порушують пдр, недавно 27-й на 5 автовокзаді двічі за тиждень не зупинився на зупинці і незабрав дюдей бо йому потрібно було перегнати 41-го. підскажіть куди ті скарги писати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.