На Хмельниччині за місяць найбільше подорожчали яйця, подешевшали овочі

У Хмельницькій області рівень споживчих цін в серпні зріс на 0,5% проти попереднього місяця, з початку року – на 3,6%.

За даними Головного управління статистики в області, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,4%. Найбільше (на 6,6%) подорожчали яйця. На 3,5-1% підвищились ціни на фрукти, сіль, мед, молоко, продукти переробки зернових, м’ясо птиці, сметану, хліб, кисломолочну продукцію, кондитерські вироби з цукру.

Поряд з цим значно (на 8,3%) подешевшали овочі, зокрема, перець, морква, буряк, баклажани, помідори – на 43-24,8%. На 1,4-0,6% знизились ціни на молочні суміші для дитячого харчування, рибу та продукти з риби, безалкогольні напої, цукор.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,6%, а саме: на тютюнові вироби – на 1,7%, алкогольні напої – на 1,4%.

На зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% вплинуло подорожчання оренди житла, товарів і послуг з утримання та ремонту житла на 0,5%.

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,4% спричинено подорожчанням послуг санаторно-курортних установ на 2,5%, діагностичних послуг – на 2,3%, фармацевтичної продукції – на 0,4%.

Через зростання цін на автомобілі на 4,1% приріст цін на транспорт у цілому становив 1,3%. Паливо та мастила подорожчали на 1,1%.

З інших товарів та послуг дешевшими стали одяг і взуття (на 1,6%), не змінились ціни на послуги закладів освіти, подорожчали (на 0,6–0,5%) послуги ресторанів та готелів, відпочинку і культури, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ну дам нам же яйца из камянца грузовыми самолётами возят. Вот они и дорожают.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.