«Правий Сектор» охоронятиме археологічні розкопки у Кам’янці

Представники Національно-визвольного руху «Правий Сектор» відреагували на звернення керівників археологічних розкопок у Кам’янці-Подільському з проханням допомогти в охороні території по вулиці Татарській, до якої щоночі навідуються мародери, повідомляє видання «Вдало».

«Розкоп побитий грабіжницькими ямами, стратиграфічні бровки пошкоджено, вкрадено частину матеріалу. Це повторюється щоночі. Ресурсів для нічної охорони території наша експедиція немає. Просимо усіх небайдужих долучитись до патрулювання ділянки у вечірній та нічний час», – зазначалось на сторінці археологів у Facebook.

Представники «Правого Сектору» поспілкувались з археологами та домовились про запровадження патрулювання археологічного розкопу по вулиці Татарській, 17.  З метою інформування громадськості про взяття ділянки під охорону було розклеєно попереджувальні наклейки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олександр Попов.

«Охорона та патрулювання діючих археологічних розкопів у Старому місті представниками «Правого Сектору» у вечірній та нічний час з метою попередження дій вандалів та мародерів відбуватиметься на період розкопок», – зазначено у дописі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Золотий батон-2…або нова серія про ті самі граблі.

  2. Я так само не вірю цим маргіналам та перманентним злочинцям.
    Нічого з цього доброго не вийде. Хай цим займаються ті, яким належить цим займатися у відповідності до чинного законодавства України
    (яким. доречі, вже неодноразово знехтували ці “правосеківці”), тобто, правоохоронні структури.

  3. Це типу охоронці, як Доцент, Косий і Хмирь з фільму Джентельмени удачі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.