Прокуратура області розслідує факт неправомірної реєстрації права приватної власності на арештовані землі вартістю понад 1,5 млн грн

Прокуратурою спільно із управлінням Служби безпеки України в області встановлено, що у червні цього року державним реєстратором однієї із сільських рад Хмельниччини за наявності підстав для відмови у проведенні реєстраційних дій у зв’язку із обтяженням речових прав та накладенням арешту, за громадянами зареєстровано право приватної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, внаслідок вказаних протиправних дій реєстратора 19 осіб набули права власності на землі державної власності загальною площею 38 га. Вартість вказаних ділянок перевищує 1,5 млн. грн.

За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області, проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.