Хмельниччина найпершою серед інших регіонів завершила освоєння коштів Дорожнього фонду

Хмельницька ОДА з посиланням на Міністерство інфраструктури України інформує, що наша облпсть практично в повному обсязі використала кошти Дорожнього фонду, передбачені на ремонт автодоріг загального користування місцевого значення.

Цьогоріч за 8 місяців з державного бюджету отримано субвенції на фінансування робіт на дорогах загального користування місцевого значення – 280 млн.грн. Станом на 31 серпня освоєно 99,9% усієї суми.

У ДП “Служба місцевих автодоріг” інформують, що  з 46 об’єктів роботи завершено на 31. На завершальній стадії виконання робіт по 9 об’єктах, розпочато роботи ще на 6 з завершальних об’єктів. Окрім того,  тривають роботи з експлуатаційного утримання автошляхів, зокрема, ліквідація ямковості, деформацій та руйнувань покриття, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, підготовка до роботи в осінньо-зимовий період.

“Завдяки чіткій організації та злагодженій роботі усіх відповідальних служб Хмельницька область найпершою серед інших регіонів завершила освоєння  коштів Дорожнього фонду. Але ми на цьому не будемо зупинятися.  Минулого тижня Урядом прийнято рішення про виділення для області  додаткових 25 мільйонів грн. на ремонт доріг державного значення. Окрім того, ми звернулися до Мінінфраструктури з проханням розглянути можливість виділення Хмельниччині також додаткових  коштів на місцеві автошляхи. Впевнений, що ми зможемо їх ефективно освоїти до кінця поточного року”,  – коментує голова ОДА Вадим Лозовий.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Що за брєд? Вінницька область вже зробила дорогу від Дяковець до Вінниці! А Хмельницька – це ганьба! Тільки починають але ці вже хваляться, клоуни, змінюйте стиль роботи, позбудьтеся совка в ода! Менше триндіть більше робіть!

  2. Якби ви уважно читали, то зрозуміли б, що мова йде про кошти на дороги місцевого значення, які цього року передали на баланс ОДА. А ви говорите про дорогу державного значення, якими відає Укравтодор. Не ОДА винна, що урядовий тендер виграли китайці, які клеять дурня вже майже рік, а ніхто нічого їм не може зробити.

  3. Правильно надо читать: Лобзик распилил почти всё бабло остался мизер. Китайцам вставляют палки в колёса потому как Герега и сыновья должны тоже что-то попилить.

  4. Маразм міцнішає! Дороги у нас власне де? Пишаєтесь тим що щось подібне є місцями? Лицеміри або ж ідіоти, третьго не дано…

  5. Та є дороги. Де відремонтовані, де полатані. Треба податки платити, працівників оформляти, зарплати платити не в конвертах і будуть дороги. Кожен хоче обманути, надути і щоб все було.

    • Та лапоть теж взуття. “Треба податки платити, працівників оформити, зарплати платити не в конвертах і будуть…” вам нові шикарні лапті! Пишайтеся новими лаптями як мінімум рік, а далі нові лапті вам сплетуть…

    • Як же платити, яко лідери нації нічого не платять, і дітей за кордон відправляють вчититися…. і народжують їх дружини там же….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.