Лозовий звільнив двох своїх заступників

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий звільнив двох своїх заступників.

Так, розпорядженням від 7 вересня звільнено заступника голови облдержадміністрації Олеге Гуменного, відповідно до поданої ним заяви.

Іншим розпорядженням 10 вересня відправлено у відставку Юрія Бирку з посади керівника апарату обласної державної адміністрації. Відтепер чиновник працюватиме в управлінні Держпраці у Хмельницькій області.

Як писав НГП, у кріслі першого заступника голови ОДА втримався Володимир Кальніченко,

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. два найтупіших заступники в історії влади

  2. трохи не так. Бирку звільнили по переводу. А Гуменого звільнили в супереч закону з виплатою вихідної допомоги за шість місяців

  3. Бирка молодець. Хто б щоб не писав вiн свою роботу зробив.

  4. зато біля нього прихвостень нагурний ганяє який возив тітушок на антимайдан потім був головою рда в полонному від порошенка, розваливши район побіг до аграріїв в шепетівку де його поперли, потім саакашвілі як ви виразились вище лизав дупу і возив його по області, а тепер до лозового примазався то як це бирка поганий а вони всі шоколадні, з такою командою їм максимум до березня це максимум

  5. Люди! Прийшла команда,прийде друга,третя,четверта. Але дайте показати роботу?! Зразу писанина! Чого? Кому? А сам хто ? Що зробив? Нагурний йому не до вподоби! Побачимо!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.