Одесити впроваджуватимуть електронний квиток у транспорті Хмельницького

Сьогодні конкурсний комітет визначився з переможцем на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (АСООП) в міському пасажирському транспорті загального користування та здійснення справляння плати за транспортні послуги у Хмельницькому.

Нею стало ТОВ “Фінансова компанія “Герц” з Одеси. Ця компанія була єдиним учасником, яка подала документи на участь в конкурсі.

Відповідно до презентованого плану запуску АСООП, одеська фірма розбила реалізацію проекту на чотири етапи, який розтягнеться на 600 днів.

Перший етап включає встановлення оновленого програмного забезпечення на прилади прийому оплати проїзду, що належить управлінню транспорту та зв’язку міськради; організацію та налаштування каналів бездротового зв’язку і виготовлення партії тестових електронних квитків у кількості 1000 штук.

Другий – виготовлення 100 бортових комп’ютерів і 180 валідаторів, які встановлять у комунальному транспорті міста; розгортання та забезпечення серверного обладнання Центру обробки даних; переведення АСООП з тестового режиму до режиму постійної експлуатації; виготовлення та початок роздрібної реалізації електронних квитків у вигляді пластикової картки з NFC-чіпом; забезпечення мешканців міста, які мають право пільгового проїзду, електронними квитками, згідно з реєстром управління праці та соціального захисту населення міськради; організація роздрібного продажу паперових квитків з QR-кодом (разових квитків) у платіжних терміналах самообслуговування.

У третій етап входить встановлення бортового обладнання на транспортні засоби приватних перевізників.

Завершальний, четвертий етап складатиметься з формування статистичної аналітики розподілу пасажиропотоку у розрізі маршрутів та ініціювання оптимізації маршрутно-транспортної мережі пасажирських перевезень у Хмельницькому.

За словами голови конкурсного комітету і заступника мера Андрія Бондаренка, результати конкурсу з впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду має розглянути виконком протягом місяць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Странно, как в том фильме: “И тишина!…”
    Что, тема не интересная?
    Там же денежки немалые!
    Жду минут 40-50.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.