Податківці викрили на речовому ринку підприємця, котрий приховав неоподатковану готівку на 1,8 мільйона гривень

Днями працівники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області провели фактичну перевірку на речовому ринку в обласному центрі, повідомляє прем-служба відомства.

Перевірили підприємця, який здійснює торгівлю килимами в ангарі, що по вул. Геологів, на предмет оформлення трудових відносин з найманими працівниками, а також щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, здійснення розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, свідоцтв тощо.

Як виявилося, у підприємця, оформленого як фізична особа на спрощеній системі оподаткування, працює шестеро найманих працівників, усі офіційно оформлені, хоч і з зарплатою на рівні мінімальної. Тож у питанні трудових відносин у перевіряючих не було претензій до підприємця.

Проте без порушень таки не обійшлося: комерсант за допомогою шести своїх підлеглих збував турецькі килими хмельничанам успішно та жваво, а от заносити отриману готівку до Книги обліку доходів платників єдиного податку якось забував. І так з початку протягом двох років приховав неоподаткованої готівки аж на 1,8 мільйона гривень!

Відтак на підприємця буде накладена фінансова та адміністративна відповідальність у вигляді штрафів, розміри  яких визначать податківці відповідно до вимог чинного законодавства та нормативних документів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Знайшли в одного, а всі інші відкупились. Чорний нал гуляє по всьому ринку, тому ця новина просто смішить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.