Хмельницькі копи хочуть компенсувати 763 тис. 857 грн за розбиті автівки

Десятки поліцейських службових машин, понівечених з вини патрульних, не раз ставали об’єктом насмішок та жартівливого сарказму у соцмережах. Журналісти видання Знай.ua дізналися, скільки машин було пошкоджено у ДТП з необачливості копів, та на чиї плечі, а точніше гаманець, лягає відшкодування нанесених транспорту збитків.

“З 7.11.2015 по 26.07.2018 року з вини поліцейських було пошкоджено 508 службових авто. З січня по липень цього року відремонтовано 176 автомобілів. Службові авто у наслідок дорожньо-транспортних пригод отримують різні види ушкоджень. Зокрема, це пошкодження бамперу, крил, фар тощо”, – зазначає начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков.

Як повідомили у ДПП Нацполіції України, розмір компенсації визначається експертами страхової компанії та Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Суми компенсацій, зазначених у позовах, в деяких регіонах сягають космічних позначок. Так, наприклад, Управління патрульної поліції Тернопільської області подало позов на суму у 348 тис. 808 грн., в Сумській області – на 489 тис. 888 грн., а рекордсменом стала патрульна поліція Хмельницької області – Управління звернулося до суду з метою компенсувати 763 тис. 857 грн.

Захмарні суми компенсацій за пошкоджені автівки – від 280 до 760 тис. грн – м’яко кажучи, дивують. Оскільки, наприклад, за 350 – 440 тис. грн можна придбати практично нову Toyota Prius 2013 – 2015 року з пробігом менш ніж у 65 тисяч кілометрів, зазначає видання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Бредятина какая-то. Если тачка застрахована, то это проблемы страховой. Какие , такие компенсации?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.