ЗМІ: Герега купує футбольний клуб “Карпати”?

Віце-президент ФФУ і народний депутат (192 виборчий округ) Олександр Герега разом з дружиною Галиною дуже близькі до придбання футбольного клубу «Карпати».

Про це повідомив ведучий шоу «ТаТоТаке» Сергій Болотников, пише спортний сайт “Трибуна”.

За інформацією видання, вони давно розглядали варіант покупки, але тепер змогли домовитися з Димінським і Коломойським, якому належить 50% акцій клубу.

У «Карпатах» кілька днів уже працюють люди, які оцінюють майно клубу, проводиться аудит. Але поки невідомо, чи означає це передачу майна або відбувається оцінка вартості.

Власником клубу зараз є львівський бізнесмен Петро Димінський, який став президентом «Карпат» улітку 2001 року. В 2010 році Димінський продав 50 % акцій клубу офшорній компанії, яку пов’язують з Ігорем Коломойським.

За даними аналітичної системи «YouControl», станом на 2016 рік кінцевим бенефіціарним власником була компанія «Менділ Лімітед» (Британські Віргінські острови, кінцеві бенефіціарні власники: Петро Димінський і кіпріот Хрістакіс Ніколау). Станом на зараз кінцевими власниками зазначені компанії з однаковими назвами – «Менділ Лімітед», зареєстровані на Кіпрі та на Британських Віргінських островах.

Як відомо, Олександр Герега в 2003 році заснував ТОВ «Епіцентр-К», яке очолював до 2012 року. При ньому «Епіцентр-К» став спонсором німецького футбольного клубу «Вольфсбург».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Усе не скуплять… Настане час і буде кінець.

    • ВОНИ ДУМАЮТЬ ІНАКШЕ…ЯК КАЖЕ НАРОДНА МУДРІСТЬ– ПОКИ ТОВСТИЙ СХУДНЕ…ХУДИЙ ЗДОХНЕ…………………………………….

  2. Нашо йому ті Карпати? Хай би грошей Собуцькому дав на нових футболістів, а то Агробізнес в першій лізі як фанєра над Городком…

    • Я хотів би почути, що Ви скажете, якщо через 2-3 роки Карпати виступатимуть в Європі на гарному рівні. І ще одне: Агробізнес з Волочиська – до чого тут Городок.

  3. І що у цьому поганого..І яка кому різниця, що придбала людина за свої зароблені кошти, а не вкрадені в держави.Ви краще дивіться за посадовцями, які деребанять бюджет Хмельницького і.т.д.Порахуйте скількох вже взяли на хабарах після двох революцій, тож нібито всіх чесних поставили і регіоналів бандюків вже нема, а всеодно щось не так.А Герег лишіть в спокої, якщо це і дійсно правда то думаю Карпатам то не зашкодить..Герега вивів важку атлетику на світовий рівень, прийде час може і про ФК Карпати заговорять по іншому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.