На Кам’янеччині 78 дітей не допустили до навчання через бюрократію

З 1 вересня в Орининській школі-інтернаті, що в Кам’янець-Подільському районі, 78 дітей не допустили до навчання.

Про це повідомляє Поділля-Центр, пише видання “Вдало”.

За словами заступниці директора з виховної роботи навчального закладу Оксани Косінської, сталося це через те, що батьки цих школярів не надали районній службі у справах дітей довідок про свої доходи. Тобто, не змогли довести, що їхні діти виховуються у малозабезпечених сім’ях і мають право навчатися в Орининській школі-інтернаті.

Всього у школі навчається 108 дітей, проте лише 30 дітей подали відповідні довідки.

Раніше дозвіл на зарахування дітей до Орининської школи-інтернату видавав обласний департамент освіти. В цьому ж році таке рішення приймається після отримання рішення комісії у справах дітей за місцем проживання. Члени комісії мають пересвідчитись, чи дійсно дитина має право перебувати на утриманні школи-інтернату.

Батькам натомість порадили віддавати дітей у звичайні школи за місцем проживання.

Для підтримки батьків та вчителів до школи приїхали учасники АТО з благодійного фонду «Наші», діти яких навчаються в цій школі, а також представники НВР «Правий Сектор Хмельниччини». Після цього голова сільської ради пообіцяв вийти з відпустки, щоб створити комісію для перевірки умов проживання кожної дитини та запевнив, що це зроблять за один день.

Про це повідомив учасник бойових дій на сході країни Олександр Попов на своїй сторінці у Facebook.

“Складається враження, що кимось саботувалося переоформлення документів, щоб зменшити кількість дітей. Оскільки 10-11 класів уже закриті в гімназії, можна лише передбачити, що буде з закладом, в якому буде навчатися мало дітей!” – зазначив Олександр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Потрібно повідомити адміністрацію навчального закладу про ліквідацію і відразу візьмуть усіх дітей на навчання!

  2. А чому ж батьки не дали довідок? Бюджетні гроші, в будь-якій країні це велика відповідальність, треба знайти час і взяти довідку. Тай щоб пільгами не користувались куми, свати, друзі, які не мають права на пільги з бюджету.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.