Хмельниччина додатково отримає 25,33 млн гривень на ремонт доріг державного значення

Під час засідання Кабінету Міністрів України 5 вересня цього року було прийнято рішення внести зміни до переліку об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсягів бюджетних коштів в рамках окремих бюджетних програм, які реалізуються у 2018 році.

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Отже, за результатами 7 місяців роботи Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу коштів, передбачених окремими бюджетними програмами. Перерозподіл буде здійснюватися з об’єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування. Також з переліків виключено об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації.

В рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається зменшення видатків у низці областей, зокрема:

Волинській області на 3,87 млн гривень, Житомирській області на 61,4 млн гривень, Івано-Франківській області на 47,97 млн гривень, Київській області на 28,37 млн гривень, Миколаївській області на 98,61 млн гривень, Чернівецькій області на 67,81 млн гривень

Натомість збільшено видатки у:

Вінницькій області на 46 млн гривень, Дніпропетровській області на 25,99 млн гривень, Кіровоградській області  на 52,85 млн гривень, Одеській області на 30 млн гривень, Полтавській області на 50 млн гривень, Хмельницькій області на 25,33 млн гривень, Черкаській області на 25 млн гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Дякуємо нашому любимому пану Герезі що він дає нам ці гроші!

  2. Ти такий «КОНКРЕКТНИК»,як з собачого хвоста сито.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.