ФОП з Ярмолинеччини, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі, за 880 тис. грн організує День міста Хмельницького

Управління культури і туризму Хмельницької міської ради за результатами тендера 3 вересня уклало угоду з фізичною особою-підприємець Ромашко Анжелікою Станіславівною на організацію і проведення заходу “День міста” загальною вартістю 880 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Хмельницький замовив на День міста, яке відбудеться 29-30 вересня 2018 року, послуги ведучого віком 25-40 років (на сцені біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка) з досвідом ведення заходів від трьох років.

Також у програму заходів входять виступи балету «Життя» з програмою «Etnoeволюція»; музичних гуртів «Тhe Hardkiss», «PATSYKI Z FRANEKA», «5 Vymir» (кожен виступ розрахований на годину).

Також біля кінотеатру заплановано проведення космічної вечірки за участю провідних DJ Хмельницького та Українитривалість заходу – 120 хв. Крім цього, поблизу торговельного центру “Дитячий світ” проводитиметься інсталяція Віктора Сидоренка «Depersonalization».

Єдиним конкурентом на торгах була ФОП Мишко Тетяна Григорівна з пропозицією 890 тис. грн.

Таким чином, місто зекономило на тендері лише 20 тис. грн.

За даними аналітичної системи YouControl , ФОП Ромашко Анжеліка Станіславівна прописана у селі Лугове Ярмолинецького району. Основним видом її діяльності є роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах.

У системі “Прозорро” є інформація про те, що ФОП Ромашко минулого року брала участь в тендері на поставку цукерок у навчальні заклади Хмельницького.

Окремо вона перемогла у тендері з організації проведення відкриття концертного сезону мистецького дворика 4 травня у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. У этих Мишко и Ромашко много чего общего, даже телефон контактный один. Обе участвовали и выигрывали. Кто то хорошо отмывает

 2. Що у когось ще залишилися сумніви, як молода команда патріотів з молодим міським головою Хмельницького, патріотом Шурою Балагановим, ой вибачте Шурою Симчишиним, відмивають бюджетні гроші?! А ви жителі міста Хмельницького і далі гуляйте, плескайте в долоні, співайте похвальні “пісні” Саші Симчишину, а вони і далі будуть нас грабувати, робити себе, за наші бюджетні гроші, піар і предвыборочную компанію!

 3. Хорошего протяже имеют в городе селючки.

  • Нічого дивного, всі вони з партії “Св@лота” вихідці
   з сіл Хмельниччини! У селах народилися, вчилися, женилися! Мають у селах братів, сестер, кумів! Так, що всі “пазли” дуже добре складаються!

 4. Я поржав , наша міська влада довіряє організувати одне з основних свят у місті людині яка торгує булочками??? Я вибачаюсь але це визиває сміх.Жаль не брав участь у тендері.За 800тисяч можна влаштувати свято не тільки за участю ХардКіс

 5. Схема

  • Команда молода, а схеми старі.
   Політичний (симчишин) і економічний (гончарук) мозг нашої влади спроможні тільки злизувати після пєпєрєдніків.

   • ФОПы регистрировались на скорую руку, с исключительной целью быть прокладками для отмывки нескольких десятков процентов от суммы выигранных тендеров

 6. Які папередники? Тут відмив покрутіше. В попередників грошей не було не було шо відмивати. А цим Порох дав багато.

 7. А что, нельзя провести местные гуляния собственными силами? В структуре власти есть специальные профильные управления, достаточно “культурных” учреждений, профессиональных артистов и музыкантов. Шото наших керманычей стало “заносить”. Может собирают на выборы собственный общачок?

 8. Увидел на подъездах объявления: прекратить ремонтные работы в квартирах, потому что система отопления готовится к сезону. А вот тут вопрос: все ли готово, все течи/прорывы устранены и нет потерь в магистралях, все задвижки и краны на стояках внутридомовых коммуникаций исправны? Или как всегда в случае аварийной ситуации в квартире нужно вызывать “аварийку” и платить немалые деньги за элементарное перекрытие стояка? Жителей ОСББ прошу не комментировать – это вас не касается (хотя точно знаю, что и в вашем хозяйстве не всегда все гладко)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.