Голову Віньковецької РДА визнали винним через недекларування новенької автівки, але штраф він не заплатить

Віньковецький районний суд визнав винним голову Віньковецької райдержадміністрації Віталія Лелюка у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (“Порушення вимог фінансового контролю”) і закрив справу на підставі закінчення строків.

Про це свідчить постанова суду від 30 серпня.

За матеріалами справи стало відомо, що у червні Управління захисту економіки скерувало до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення головою РДА. Правоохоронці виявили, що у липні 2017 року Лелюк купив у хмельницькому автосалоні автомобіль Renault Duster, 2017 року випуску вартістю 481 тис. грн. Однак порушив положення ч. 2 ст. 52 Закону України«Про запобігання корупції» і протягом 10 днів не вніс змін до майнового стану в Єдиному державному реєстрі декларацій.

У судовому засіданні голова РДА винним себе не визнав та пояснив, що не знав про необхідність подання відомостей у випадку суттєвих змін в майновому стані. При цьому не заперечував проти закриття щодо нього провадження у справі у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Окремо суддя Волкова наголосила, що посилання Лелюка на незнання вимог закону не заслуговують на уваги, оскільки, відповідно до ст. 68 Конституції України, ця обставина не звільняє особу від юридичної відповідальності.

Наявність автівки посадовець Віньковецького району відобразив лише у щорічній е-декларації за 2017 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Що за посадовець, який не знає елементарні речі? Нехай спрчатку у райадміністрації попрацює на рядовій посаді пару років а потім на підвищення

  2. Відкрили та закрили справу і що змінилось ?Показали черговий результат роботи ККД якоі =0….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.