Міноборони закупатиме квартири для військовослужбовців Хмельниччини через систему «ProZorro»

У вересні поточного року Міністерство оборони України оголосить конкурси на закупівлю квартир у містах Вінниця, Хмельницький, Васильків Київської області, Львів, Дніпро та Одеса, повідомляє офіційний сайт МО України.

Закупівля квартир буде здійснюватися з використанням електронної системи закупівель «ProZorro» та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництва (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» за рахунок коштів, передбачених в Державному бюджеті на фінансування Збройних Сил України у 2018 році.

Основними вимогами до таких квартир є 100-відсоткова готовність опоряджувальних робіт на момент передачі їх Міністерству оборони відповідно до договірних зобов’язань.

Квартири, які будуть купуватися на умовах пайової участі, повинні бути розташовані в об’єктах житлового будівництва із ступенем готовності не менше як 95 відсотків, які плануються до введення в експлуатацію у поточному році.

Детальна інформація стосовно проведення конкурсу буде розміщуватися на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України www.mil.gov.ua у розділі «Державні закупівлі» рубрика «Конкурсна комісія з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир» та на веб-порталі «ProZorro».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Майже повторюю (див. НГП від 30.08.2018): Протягом 2003-:-2013 років тільки на території Хмельницької області для військовослужбовців і пенсіонерів Збройних Сил України та членів їх сімей за рахунок Держбюджету України було зведено, здано в експлуатацію та заселено (з підключенням до усіх зовнішніх і внутрішніх мереж) 28 житлових будинки на 1751-у квартиру з необхідною інфраструктурою, яку законодавством дозволялося будувати за рахунок держбюджету. Це було зроблено (перелік за убуваючою кількістю квартир) у Старокостянтинівському (найбільше), Хмельницькому, Славутському, Кам’янець-Подільському, Ярмолинецькому та Ізяславському (вже не існує) військових гарнізонах. Приблизно 80 % квартир було розподілено діючим на ті часи військовослужбовцям. Усі будинки/квартири були виконані т.м. «під ключ», тобто з закінченим зовнішнім/внутрішніми упорядженням/опорядженням, встановленням усіх необхідних сантехприборів та приладів опалення (навіть газові аналізатори на кухнях ставили) та обліку споживання. Внутрішнє опорядження було зроблене (бюджетне) «без роскоші»: не паркет, а лінолеум, не плитка на стінах, а масляні панелі і т.п. Тобто усі ці квартири були готові для проживання в них відразу після розподілу. Замовником будівництва цього житла була відповідна структура Міноборони України. Будувалося воно на т.з. «землях оборони» (територіях військових містечок) або земельних ділянках, спеціально виділених для цього міноборони відповідними місцевими самоврядуваннми. Незважаючи на зазначену вище «готовність» даного житла вартість одного м2 загальної площі цих квартир завжди була значно нижча (інколи на кілька сотень грн. на цей м2), ніж визначені на ті часи відповідними державними органами (Держбудом тощо, визначалися майже щоквартально) регіональні опосередковані вартості одного м2 загальної площі квартир, що дозволялося будувати з арахунок держбюджету, чим була досягнута значна економія (десятки млн. грн.) бюджетних коштів. Усе це припинилося після 2013-го року.
    Суттєвих зауважень до якості згаданого житла не було. Хай відгукнуться люди, які отримали ці квартири.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.