У Хмельницькому пропонують перейменувати одну з вулиць на честь американського сенатора Маккейна

У Хмельницькому пропонують перейменувати одну з вулиць на честь американського сенатора Джона Маккейна.

Відповідна петиція з’явилася 2 вересня.

“Американський сенатор Джон Маккейн був великою людиною та політиком, що пройшов шлях від військового льотчика до сенатора і протягом всього свого життя був безкомпромісним борцем за демократію проти червоної чуми. У своїй політичній діяльності він неодноразово висловлювався на підтримку України проти агресії Москви, критикував пасивну підтримку України з боку нинішнього керівництва США та неодноразово відвідував Україну в самі критичні моменти. Пропоную на честь цієї людини, яка була другом України, назвати одну з вулиць міста Хмельницького”, – пояснює свою ініціативу автор е-петиції Роман Федік.

Як відомо, сенатор США Джон Маккейн, у якого в 2017 році був діагностований рак мозку, помер 25 серпня на 82 році життя.

Джон Маккейн жорстко критикував президента США Дональда Трампа – він називав його “імпульсивним” і “дезінформованим” та критикував через політику глави Білого дому щодо РФ, Сирії та Китаю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 30

 1. Постройте новую улицу и хоть жопой назовите,и переезжайте туда скопом жить..дб

 2. Перейменуйте вулицю Бандери!

 3. Великий человек Маккейн. Правильная инициатива. Поддерживаю.

  • Дибілізм все прогресує….

  • Черговий ідіотизм. Хочуть назвати вулуцю ім’ям (почитайте його біографію, віськову та політичну) вбивці в’єнамських дітей, дії якого там (а він, як військовий льотчик, неодноразово брав участь у розпилюванні в джунглях В’єтнаму з літака отруючих речовин) завдали непоправну шкоду ще багатьом поколінням наперед, організатор та натхненник (це вже на політичній «ниві») вбивства молдавано-руських, сербських, чорногорьських, ховатських, осетинських, абхазьких, грузинських, донбаських, луганських … дітей / людей, якому «вічно горіти в аду». По-суті та відповідно до чинного вже багато десятків років міжнародного військово-гуманітарного права (за участь в отруєнні мирних людей та подальші дії) він є військовим злочинцем, а військові злочини не мають «терміну давності». Він не «служив своій країні». Тим більше, він не служив Україні, свободі у усьму світі… Він ман’як і просто «мстився». «Мстився» за те, що його літак у В’єнамі збили збили з застосуванням радянського комплексу ППО… (багато за що можуть «мститися» ман’яки). Він та такі, як він, смертельно небезпечні, бо їх дії можуть призвести до нової світової війни, що в умовах наявності сучасної термоядерної зброї, в свою чергу, може призвести не тільки до загибелі США, а і до загибелі усього людства. Україна йому була потрібна лише як інструмент для його маніакальних дій.

   • Він якраз був тією людиною, завдяки якій США уклали мирну угоду з Вєтнамом, а міг мстити. Це причому його дуже жорстоко катували ті самі вєтнамці

    • Так катували, що він залишився живий.
     Мені розказували ще живі свідки (та і Інеті спогади є), які були тоді у В’єтнамі. Так от, вони казали, що тоді дуже дивувалися гуманному відношенню в’єтнамців до збитих американських льотчиків.

     • А щодо його участі у укладанні миру у В’єтнамі, так за це він “ратував”, поки був у Північному В’єтнамі (і над його територією він розпилював і саме над нею його збили) у полоні, а як його відпустили, він відразу змінив свою “риторику”. Це ще раз доказує його лицемірство та зовсім не геройство.
      Мені наприкінці 80-их росказували (тоді ще були живі, та і в Інеті є відповідні спогади) ракетники – ППО-шники, які були тоді у В’єтнамі. Так от, вони дуже дивувалися гуманному відношенню в’єтнамців до збитих американських льотчиків.

   • Правда на всі 100%

 4. педик дурной, маккейн делал то, что делали его предки когда приехали к индейцам ирокезам, дали бусы и зеркало снабдили оружием и расказали какие французы херо..е, и их надо убить.

 5. Називайте, перейменовуйте, робіть гроші.
  Яким боком ви до того Маккейна, розбирайтеся з своєю історією. Дурь сплошна.

 6. Предлагаю почтить память Патриса Лумумбы и переименовать улицу Бандерлога.

 7. Черговий ідіотизм. Хочуть назвати вулуцю ім’ям (почитайте його біографію, віськову та політичну) вбивці в’єнамських дітей, дії якого там (а він, як військовий льотчик, неодноразово брав участь у розпилюванні в джунглях В’єтнаму з літака отруючих речовин) завдали непоправну шкоду ще багатьом поколінням наперед, організатор та натхненник (це вже на політичній «ниві») вбивства молдавано-руських, сербських, чорногорьських, ховатських, осетинських, абхазьких, грузинських, донбаських, лугагських … дітей / людей, якому «вічно горіти в аду». По-суті та відповідно до чинного вже багато десятків років міжнародного військово-гуманітарного права (за участь в отруєнні мирних людей та подальші дії) він є військовим злочинцем, а військові злочини не мають «терміну давності». Він не «служив своій країні». Тим більше, він не служив Україні, свободі у усьму світі… Він ман’як і просто «мстився». «Мстився» за те, що його літак у В’єнамі збили збили з застосуванням радянського комплексу ППО… (багато за що можуть «мститися» ман’яки). Він та такі, як він, смертельно небезпечні, бо їх дії можуть призвести до нової світової війни, що в умовах наявності сучасної термоядерної зброї, в свою чергу, може призвести не тільки до загибелі США, а і до загибелі усього людства. Україна йому була потрібна лише як інструмент для його маніакальних дій.

  • Забув ще написати про донбаських дітей і фашистських льотчиків ЗСУ, і розп’ятого хлопчика.

   • Ти певно від нього не відрізняєшся. Тільки “розмах не той”. Ти мікроман’як?
    А взагалі ти ше сопляк, що б до мене звертатися “на ти”.

    • І взагалі, Аноніме, ти можешь хоч раз щось конкретно сказати у справі, обгрунтовано і логічно заперечити мені, а то АТО завжди користуєшься якимісь штампами / банальностями та просто хамишь. От у даному випадку, вкажи і обгрунтуй – у чому я не правий. А якщо неспроможний (маргінал), то “знай своє місце”: мовчи і хоч не показуй свою дурість.

    • Так катували, що він залишився живий та ще й був відпущений.
     А щодо його участі у укладанні миру у В’єтнамі, так за це він “ратував”, поки був у Північному В’єтнамі (і над його територією він розпилював і саме над нею його збили) у полоні, а як його відпустили, він відразу змінив свою “риторику”. Це ще раз доказує його лицемірство та зовсім не геройство.
     Мені наприкінці 80-их росказували (тоді ще були живі, та і в Інеті є відповідні спогади) ракетники – ППО-шники, які були тоді у В’єтнамі. Так от, вони дуже дивувалися гуманному відношенню в’єтнамців до збитих американських льотчиків.

  • Дядько, Ви хворієте?

   • От я і кажу (в черговий раз сам себе викриває), що крім хамства нічого …

  • правда на всі 100%

 8. Пропоную парк перейменувати. Чекман до нього має таке ж відношення як і Маккейн.

  • Парк назвать в честь дружественного китайского народа именем великого кормчего МАО.

 9. Добра ініціатива. Маккейн порядний, розумний, справедливий чоловік. Іменами таких людей треба називати вулиці.

 10. PS Маю на увазі,що Путенко -правий.

 11. Улица Скаженых Идиотов должна быть

 12. Пусть будет улица Маккейна. Мне нравится. 5

 13. Кто знает что такое лумумба?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.